Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 108

Ausztria 1834. "Andreas Liber báró orvostudományban elért sikereinek 50. évfordulójára" Br emlékérem. "ANDREAS LIBER BARO DE STIFFT - I. D. BOEHM. F. / LAVREAM SEMISECVLAREM CELEBRAT ORDO MEDICORVM VINDOBONENSIVM MDCCCXXXIV - NAT. 29 NOV. 1760 FROM 21 AVG. 1784" Szign.: Josef Daniel Boehm (51,5mm) T:XF ph. Austria 1834. "50th Anniversary of Andreas Liber Baro de Stifft" Br commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (51,5mm) C:XF ph.
33705.

Ausztria 1834. "Andreas Liber báró orvostudományban elért sikereinek 50. évfordulójára" Br emlékérem. "ANDREAS LIBER BARO DE STIFFT - I. D. BOEHM. F. / LAVREAM SEMISECVLAREM CELEBRAT ORDO MEDICORVM VINDOBONENSIVM MDCCCXXXIV - NAT. 29 NOV. 1760 FROM 21 AVG. 1784" Szign.: Josef Daniel Boehm (51,5mm) T:XF ph. Austria 1834. "50th Anniversary of Andreas Liber Baro de Stifft" Br commemorative medallion....

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
33706.

Available for bidding
20 000 HUF
51,81
57,14
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Ausztria 1856. "Wilhelm Haidinger" bronz emlékérem. Szign.: Konrad Lange (64mm) T:XF patina Austria 1856. "Wilhelm Haidinger" bronze commemorative medallion. Sign.: Konrad Lange (64mm) C:XF patina
33707.

Available for bidding
24 000 HUF
62,18
68,57
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
33708.

Ausztria 1856. "A német természettudósok és orvosok XXXII. közgyűlése, Bécs városa, MDCCCLVI" kétoldalas bronz emlékérem tokban. Szign.: Karl Radnitzky (69mm) T:AU patina, apró ph. Austria 1856. "Der XXXII Versammlung Deutscher Naturforscher und Ärzte die Stadt Wien - MDCCCLVI (The XXXII Assembly of German Natural Scientists and Physicians the City of Vienna, MDCCCLVI)" double-sided bronze medalli...

Available for bidding
16 000 HUF
41,45
45,71
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
33709.

Available for bidding
12 000 HUF
31,09
34,29
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Ausztria 1881. "Rudolf koronaherceg és Stefánia belga királyi hercegnő házasságának emlékére" bronz emlékérem. "RVDOLF. PR. HER. IMP. AVSTR. PR. REG HVNG. BOH. A. A. ET. STEPHANIA. BELG. REG. FILIA - JOS. TAUTENHAYN / MATRIMONIO. IVNCTI. VINDOR. X. MAII. MDCCCLXXXI". Szign.: Joseph Tautenhayn (55mm) T:2 Austria 1881. "The Wedding of Rudolf, Crown Prince of Austria and Princess Stéphanie of Belgium" commemorative bronze medallion. Sign.: Joseph Tautenhayn (55mm) C:XF Hauser 372.
33710.

Ausztria 1881. "Rudolf koronaherceg és Stefánia belga királyi hercegnő házasságának emlékére" bronz emlékérem. "RVDOLF. PR. HER. IMP. AVSTR. PR. REG HVNG. BOH. A. A. ET. STEPHANIA. BELG. REG. FILIA - JOS. TAUTENHAYN / MATRIMONIO. IVNCTI. VINDOR. X. MAII. MDCCCLXXXI". Szign.: Joseph Tautenhayn (55mm) T:2 Austria 1881. "The Wedding of Rudolf, Crown Prince of Austria and Princess Stéphanie of Belgium...

Available for bidding
22 000 HUF
56,99
62,86
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Ausztria 1881. "Emlék Rudolf koronaherceg és Stefánia hercegnő esketésére 1881" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem füllel (30mm) T:AU Austria 1881. "Zur Erinnerung an die Vermahlung des Kronprinzen Rudolf mit Prinzessin Stefanie" double-sided silvered bronze medallion with ear C:AU
33711.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Ausztria 1902. "Rainer Ferdinánd főherceg és Mária Karolina aranylakodalma" bronz emlékérem. Szign.: R. Marschall (60mm) T:AU Austria 1902. "Golden Wedding Anniversary of Archduke Rainer Ferdinand and Maria Caroline" bronze commemorative medallion. Sign.: R. Marschall (60mm) C:AU
33712.

Available for bidding
24 000 HUF
62,18
68,57
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
33713.

Available for bidding
30 000 HUF
77,72
85,71
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
33714.

Available for bidding
13 000 HUF
33,68
37,14
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Ausztria 1908. "Ferenc József uralkodásának 60. évfordulója" bronz jubileumi emlékérem szalag nélkül. "FRANCISCUS IOSEPHUS I. 1848. - FRANCISCUS IOSEPHUS I. 1908." (29mm) T:XF patina Austria 1908. "60th Anniversary of Franz Joseph's Reign"bronze jubilee commemorative medallion without ribbon (29mm) C:XF patina
33715.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Ausztria ~1910. "Aratás" bronz plakett. Szign.: Kautsch (50x70mm) T:AU Austria ~1910. "Harvest" bronze plaque. Sign.: Kautsch (50x70mm) C:AU
33716.

Ausztria ~1910. "Aratás" bronz plakett. Szign.: Kautsch (50x70mm) T:AU
Austria ~1910. "Harvest" bronze plaque. Sign.: Kautsch (50x70mm) C:AU

Available for bidding
16 000 HUF
41,45
45,71
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF