Books: Architecture, Art

Number of items: 513

Best of Graphis Typography. + Typography. Selected from the Graphis Annuals. Singapore, 1993-1994, Page One. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötések.
19942.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Fritz Kämpfer: Beakers, Tankards, and Goblets. Leipzig, 1978., Edition Leipzig. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19943.

Available for bidding
3 600 HUF
9,33
10,29
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Die Uhren von IWC 2008. Bewährtes aus Schaffhausen. IWC International Watch Co. Schaffhausen. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben. + 2008 Preisliste CHF Schweiz. April 2008.
19944.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Balló László: Melchior Hefele bútorművészete Szombathelyen. Melchior Hefele születésének 300. évfordulójára. H.n., é.n. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19945.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
A Magyar Honvédség negyedszázada. A rendszerváltástól napjainkig. Szerk.: Földesi Ferenc, Kiss Zoltán, Isaszegi János. Bp., 2016, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
19946.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Altorjai Sándor (1933-1979). Szerk.: Beke László, Dékei Krisztina. (Életmű-katalógus). Az egyik rendező Vörösváry Ákos, az "egyik kiadó követe által" Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT példány! Bp., 2003, Műcsarnok - Első Magyar Látványtár - MTA Művészettörténeti Kutatóintézet, 480 p. Fekete-fehér és színes képekkel, Altorjai Sándor műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19947.

Altorjai Sándor (1933-1979). Szerk.: Beke László, Dékei Krisztina. (Életmű-katalógus). Az egyik rendező Vörösváry Ákos, az "egyik kiadó követe által" Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT példány! Bp., 2003, Műcsarnok - Első Magyar Látványtár - MTA Művészettörténeti Kutatóintézet, 480 p. Fekete-f...

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
S. Nagy ANikó-Rédey Judit: Az utca képeskönyve. Kereskedelmi plakátok és korabeli kritikájuk (1885-1945.) The picture book of the street. Commercial posters and their contemporary reviews. (1885-1945.) Kiállítási katalógus. Bp., 2006., Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírköté
19948.

Available for bidding
3 200 HUF
8,29
9,14
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Szabó Erzsébet: Kézi gyártású finomüvegek. Bp., 1980. Műszaki. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19949.

Available for bidding
3 600 HUF
9,33
10,29
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Frank János: Szabó Vladimir. Bp., 1976, Corvina, 8 p.+12 t (ofszet reprodukciók). Magyar, angol, francia, és német nyelven. Kiadói papír mappa, a gerincen apró sérüléssel, a mappán kis folttal.
19950.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Török Gyöngyi: Gótikus szárnyasoltárok a középkori Magyarországon. Állandó kiállítás a Magyar Nemzeti Galériában. Bp., 2005, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19951.

Available for bidding
3 800 HUF
9,84
10,86
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Réti Zoltán: Akvarellek Komjáthy Jenő költeményeihez. DEDIKÁLT! Salgótarján, 1993, Polar Studio. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19952.

Available for bidding
3 800 HUF
9,84
10,86
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Suite Vollard: Picasso. Madrid 1996. Kiadói papírkötésben
19953.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF