1936 Tér és forma IX. évf.,1936. május, 5-6. sz. Szerkeszti: Dr. [Borbíró] Bierbauer Virgil. Bp., Tér és Forma,(Pápai Ernő-ny.), 2+24-30+119-180+2+31-52 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Érdekes írásokkal, közte a Kozma Lajos által tervezett Átrium-házzal! Kiadói haránt-alakú spirálkötés, foltos, egy kijáró lappal.
Die Konstruktionen und die Kunstformen der architektur. Hrsg. Constantin Uhde. Band I, IV.: Band I.: Die Konstruktionen und die Kunstformen. Ihre Geschichtliche Systematische Entwickelung, Begründet durch material und Technik.; Band IV. 1. Halband: Der Steinbau in Künstlichen Stein. Die Geschichtliche Entwickelung der Gesimse in den Verschiedenen Baustilen.; Berlin, 1902-1905, Er...
W. G. Rawlinson - A. J. Finberg: The water-colours of J. M. W. Turner. Foreword by Sir Charles Holroyd. London-Paris-New York, 1909, "The Studio", 8+VI+42 p.+30 t. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
Collection J. D. Manuscrits et livres précieux du quinziéme au vingtiéme siécle. Autographes histoiriques et littéraires, lettres de peintres, reliures. Paris, 1961, Palais Galliéra. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
Feledy Balázs: Rádóczy Gyarmathy Gábor. A szerző, Feledy Balázs (1947?) művészeti író és a művész, Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-) által DEDIKÁLT! Hn., 2006, Körmendi Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben.
Gustave Geffroy: Les Gobelins. Les Musées d'Europe. Paris,én., Editions Nilsson. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.