Books: Architecture, Art

Number of items: 513

Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. h.n., 2000, Anno. Gazdagon illusztrált fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.
20327.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 HUF
2,07
2,29
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
20328.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Ian Mudie: Australian Landscapes in Colour. Adelaide, 1975, Rigby. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20329.

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3 évtized - 30 grafika. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 4 sztl. lev. + 26 t. (7., 11., 21., 27. táblák hiányoznak). Kiadói papírmappában, a mappa kissé sérült. Solymár István (1924-1977) művészettörténész autográf dedikációjával.
20330.

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Seurat. Chefs- d'oeuvre de l'art. H.n., 1968, Hachette. Francia nyelven. 8 sztl oldal + XVI színes ofszet reprodukció. Kiadói papírkötésben.
20331.

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
20332.

Available for bidding
1 000 HUF
2,59
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Sármány-Parsons Ilona: Ferenczy Károly. 2009, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20333.

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Valonen, Niilo: A finnugor népek népművészete. Ford.: Lehtinen Ildikó. Helsinki-Bp., 1978, Otava-Corvina. Ortutay Gyula előszavával, Rácz István fotóival. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban.
20334.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
20335.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Molnár Gyula: Az én vizuális nyelvem. Bp.,2008,Enciklopédia. Gazdag képanyaggal illusztrált. 208p. Kiadói kartonált papírkötés. Új állapotban
20336.

Available for bidding
900 HUF
2,33
2,57
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
Jan Tschichold - Neu chinesische Farben drucke aus der Zehnbambushalle. Der Holzschneider und Bilddrucker. Basel,én.,Holbein Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötés, sérült papír védőborítóban, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
20337.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Várépítészetünk. Szerk.: Gerő László. Bp., 1975, Műszaki Könyvkiadó. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20338.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF