Graphica Hungarica II. Mai magyar grafika. Szerk.: Szántó Tibor. Bp.,én.,Európa. Magyar, francia, angol, német és orosz nyelven. Ábrahám Rafael, Banga Ferenc, Deim Pál, Engel Tevan István, Maurer Dóra, Rékassy Csaba, és mások munkáival. Kiadói kartonált papírkötés, kopott kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3520 példányban.
Pukánszkyné Kádár Jolán: A Nemzeti Színház százéves története II. kötet. Bp., 1938, Magyar Történelmi Társulat. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Világkép. Fotó Világkiállítás. / The World in Photos. Internatonal Photo Expo. Szerk.: Gera Mihály. Bp., 1989, Officina Nova - IPV. Gazdag fekete-fehér és színes fotóanyaggal. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Reviczky Gyula összes költeményei. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Koroda Pál. . Bp., é.n. (cca 1900-1910), Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói gazdagon aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Leszik-kötés, minimális kopással
Ördögöcskék és egyéb firmák. Válogatás Schéner Mihály Kossuth-díjas festőművész grafikáiból. PMMI Szentendrei Képtár 2006. június 14-július 30. H.n., 2006. Color Team (Körmendi Galéria). 16p. Kiállítási katalógus. Schéner Mihály műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.