Books: Architecture, Art Number of items: 512
3270204
19978
479
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Palotay Gertrúd: A miskolci református egyház régi hímzései. Különlenyomat a ,,Történetírás" I. évfolyam 5-6. számából. Sopron, [1937], Rábaközi Nyomda és Lapkiadó Vállalat, 11 p.+ 4 (fekete-fehér képek) t. Átkötött félműbőr-kötésben, a szövegben tollas aláhúzásokkal és jelölésekkel. (Ritka!) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3205664
19979
479
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2006 Aba-Novák Vilmos - Lélegző életmű, kiállítási prospektus {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3269825
19980
479
Books: Architecture, Art
Other collectibles
3 db kiállítási katalógus: Molnár Sándor; Losonczy Tamás; Márffy Ödön (lengyel nyelvű) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3084707
19981
479
300
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Biró Béla: Műalkotások könyve I. köt. A középiskolák III-IV. osztálya számára. Bp., 1933, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos előzéklappal, a címlapon bélyegzésekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
300 400 500
3266716
19982
479
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Reinach Salamon: A művészet kis tükre. A képzőművészetek általános története. Bp., 1906, Athenaeum. Kiadói bőr kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3266770
19983
479
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Katalog der Gemäldegalrie des Grafen Johann Pálffy. Bearbeitet von Dr. Gabriel von Térey. Bp., 1913, Hornyánszky. Kiadói papírkötés, sérült, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3266755
19984
479
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kiss, Ákos: Ungarische Barock-Fayencen aus Holics und Tata. Bp., 1966, Athenauem. Kiadói foltos egészvászon kötés, papír védőborítóval, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3266768
19985
479
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Marosi Máday István dr.: Individuálpszichológia. Bp., Pantheon. Kiadói sérült papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3272383
19986
479
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Reicke, Emil: Monographien zur deutschen Kulturgeschichte [mit Abbildungen und Beilagen nach den Originalen aus dem 15.-18. Jahrjundert]. Leipzig, 1900. Kiadói egészvászon kötés, sérült, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3271871
19987
479
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A grafika. Fametszet, linómetszet, rézmetszet, rézkarc, litográfa, szitanyomás. Dorog, Képcsarnok Vállalat Nyomda, 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3266534
19988
479
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Formázott. Art Madi. Kijárat. Panta Rhei. Szabad geometria az absztrakt művészetben. H.n., é.n., k.n.. Többe közt Bak Imre, Fajó János, Konok Tamás, Maurer Dóra műveinek fekete-fehér reprodukcióival, szitanyomással készült. Kiadói papírkötés, kissé deformált. Ritka! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3272119
19989
479
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Cejar Árnyékkötők electrographic art folyóirat1991/3 sz. száma. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035