Kotsis Endre: Gazdasági épületek. Tervgyűjtemény a magyar mezőgazdasági építészet köréből. Bp., 1929,"Pátria", 78+2 p. 2. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, régi intézményi bélyegzésekkel.
Dankó József: A franczia könyvdísz a renaissance korban. Székfoglaló értekezés. Bp.,1886.,MTA,(Athenaeum-ny.),XII+194 p. Az oldalszámozáson belül fekete-fehér egészoldalas képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, néhány felvágatlan lappal.
Bruno Molajoli: Mostra del Pordenone e della pittura friulana del Rinascimento. Catalogo e cura di Bruno Molajoli. Udine, 1939, "La Panarie", 133+1 p. Olasz nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
1933 Max Perl Bücher Handzeichnungen Gemälde / Graphik des 16.-20. Jahrhunderts (darunter eine Munch-Sammlung.) Plastik / Japán. Holzschnitte Kunstgewerbe. Max Perl Auktion 180. Berlin, 1933, Max Perl. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
cca 1916 Vegyes aukciós katalógus tétel, 4 db. Karl W. Hiersemann Katalog 443, Reinhold Pippel Lagerkatalog XIX., F. W. Haschke Katalog Nr. 10., Schweizerisches Antiquariat. Antiquariatskatalog 407. Papírkötés, kissé foltos borítókkal.
Bildnisse aus drei Jahrhunderten aller deutscher und niderländischer Malerei. Die Blauen Bücher. Königstein in Taunus - Leipzig,én. Karl Robert. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
Koós Judith: Újabb kutatások a XVI. századi olasz calligarphia történetében. A szerző, Koós Judith (1923-2006) művészettörténész, műkritikus által DEDIKÁLT példány! Különlenyomat. Bp., 1962, Akadémiai,141-166 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel, sérült gerinccel.
1994 Kisgrafika / Small graphic forms. 1994, Magyar Grafikusművészek Szövetsége / Association of Hungarian Graphic Artists, ((Vác),Nalors-ny.) Magyar és angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 600 példányban.