Books: Architecture, Art

Number of items: 512

Pogány Frigyes 2 könyve: Velence. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. + A szép emberi környezet. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói enyhén sérült papír védőborítóban. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált kötetek.
20063.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Victor Vasarely. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Cifka Péterné. Bp., 1982, Szépművészeti Múzeum. Fekete-fehér és színes képekkel, Victor Vasarely műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés, a gerincen kissé sérült.
20064.

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 255+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói zsinórfűzött félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kisebb ázásnyomokkal, ex libris-szel.
20065.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Bánkuti András: Emberek a szovjet világban és az orosz világban. / People in the Soviet World and in the Russian World. Tatyjana Tolsztaja előszavával. (Bp., 2007), Magyar Újságírók Országos Szövetsége. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20066.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Gink Judit 1953-2009. Életmű katalógus. Szerk.: Adéle Eisenstein, Gink-Miszlivetz Sára. Bp., 2011., Magyar Képző- és Iparművészek Szövetsége, 80 p. Kiadói papírkötés.
20067.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Béres Klára - Béres Melinda: Az üstökös csillagot hozott. Történetek Búza Barna szobrászművész életéből. Bp., 2011, Akovita. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20068.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Székely András: Kós Károly. Bp., 1979, Corvina (Offset-ny.), 12 p.+12 t. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói papírmappában.
20069.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Egri Mária: Sváby Lajos. Bp., 1995, [MOL Rt.], 100 p. A művész munkáinak reprodukcióval illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20070.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Grabner, Sabine; Krapf, Michael (szerk.) Aufgeklärt bürgerlich. Porträts von Gainsborough bis Waldmüller. München, 2006, Hirmer. Német nyelven. 322 p. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon, többek közt Kazinczy Ferenc és gróf Barkóczy Ferenc (1812) portréjával illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20071.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2 db könyv - Fülep Lajos emlékkönyv. Cikkek, tanulmányok Fülep Lajos életéről és munkásságáról. Bp., 1985, Magvető. Kiadói műbőr kötés, gerinc sérült, első kötéstábla kissé sérült, kissé kopottas állapotban. + Fülep Lajos: Magyar művészet. Művészet és világnézet. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
20072.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2003 Manga Techniques. Tone Techniques for Beginners. Vol. 6.
20073.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Susan Dorothea White: Rajzoljunk úgy, mint Leonardo da Vinci. Ford.: Balikó Nándor. Bp., 2007, Ventus Libro. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20074.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF