Books: Architecture, Art

Number of items: 512

Sotheby's árverési katalógus, fotóművészet témában, benne magyar fotográfusokkal (André Kertész, Brassai, Vándor Géza), mellékelt leütési listával, 2016.
20087.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2023 Dorotheum numizmatikai aukciós katalógus kitüntetések (Orden und Auszeichnungen) témában, közte magyar vonatkozású is. 159 p. Kiadói papírkötés, német nyelven, jó állapotban.
20088.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
2017 Dorotheum numizmatikai (Münzen und Medaillen) aukciós katalógus, közte magyar vonatkozású is. 283 p. Kiadói papírkötés, német nyelven, jó állapotban.
20089.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
2018 Dorotheum numizmatikai (Münzen und Medaillen) aukciós katalógus, közte magyar vonatkozású is. 361 p. Kiadói papírkötés, német nyelven, jó állapotban.
20090.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Gyenes Zsolt: Fotóművészeti stílusok. Kreatív gyakorlatokkal. Bp., 2013., Enciklopédia Kiadó, 128 p . Kiadói papírkötés.
20091.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
5 db művészeti témájú officina könyv: Magyar Parasztbútor, Csók István emlékezéseim, Színei Merse Pál, Magyar Biedemeier festészet, A renaissance Magyarországon . Bp., 1930-1940 Kiadói papír és félvászon kötésben, nagyrészt jó állapotban, kettő pótolt gerinccel
20093.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
"Izmusok". A Gondolat kiadó művészettörténeti sorozata 17 kötete benne pl Pethő Bertalan (szerk.) A posztmodern Gondolat Kiadó, 1979-1992 Kiadói egészvászon körtésben, papír védőborítókkal. Kisebb-nagyobb kopásokkal
20094.

Available for bidding
24 000 HUF
62,18
68,57
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Perényi Imre 2 darab könyve. Perényi Imre: Településtervezés. Városépítéstan II. rész. Bp.,1958, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1000 példányban. + Perényi Imre: A városépítés története. Városépítéstan I. rész. Bp., 1961, Tankönyvkiadó, 335+1 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1600 példányban. Heves Megye Tanácsa VB Építési és Közlekedési Osztálya ajándékozási soraival, pecséttel, osztályvezetői aláírással.
20095.

Perényi Imre 2 darab könyve. Perényi Imre: Településtervezés. Városépítéstan II. rész. Bp.,1958, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1000 példányban. + Perényi Imre: A városépítés története. Városépítéstan I. rész. Bp., 1961, Tankönyvkiadó, 335+1 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1600 példányban. Heves Megye Tanácsa VB Ép...

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Capolavori da musei ungheresi (Mesterművek a magyar múzeumokból - olasz nyelvű) Collection Thyssen-BOrnemisza. Lugano, 1985. 123p.  Kiadói papírkötésben
20096.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Deutschlands Österreich-Ungarns und der Schweiz Gelehrte, Künstler und Schriftsteller in Wort und Bild. Hannover, 1911, Bio-bibliographischer Verlag Albert Steinhage. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
20098.

Available for bidding
1 000 HUF
2,59
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
20099.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
20100.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF