Was muss man von Orient-Teppichen wissen?. Szerk.: Ernst Frehse. Karl Koch & Co: Berlin-Wilmersdorf, é.n. Kiadói vászonkötésben. Jó állapotú, gerince kissé sérült.
Orientteppiche... Das Lexikon. Szerk.: Kurt Zipper. Klinkhardt & Biermann: Braunschweig, 1970. Kiadói vászonkötésben, papírborítással. Jó állapotú, a borítás sérült.
Kleinasiatische Stickereien. Szerk.: Dr. Bernhard Dietrich. Buchhandlung für Kunsthandwerk: Plauen, 1911. Kiadói vászonkötésben, gerincén bőrkötés. Jó állapotban, kissé kopott.
A kínai képzőművészeti kiállítás katalógusa. Budapest, Nemzeti Szalon, 1990. Magyar Országos Képzőművészeti Tanács Kiadása. Kiadói papírkötés, ceruzás megjegyzésekkel, foltos borító.
Régi kisázsiai szőnyegek kiállítása (Leíró lajstrom). Szerk.: Dr. Layer Károly. Iparművészeti Múzeum: Budapest, 1935. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú, a gerince kissé szakadt.
Gebrauchsgraphik. International advertising art. 7. évf 1940, Heft 12. (Dezember).63p + számtalan egészoldalas reklám és művészi grafika Címlap foltos.
Malevics, Kazimir: A tárgynélküli világ. A sorozatszerkesztő és Stephan V. Wiese előszavával. Körner Éva utószavával. Bp., 1986, Corvina. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben.
N. Pénzes Éva, Pogány Ö. Gábor: Mattioni Eszter kiállítása. Budapest 1977, április-június, Magyar Nemzeti Galéria. Mattioni Eszter (1902-1993) által ALÁÍRT példány! Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált.