Books: Architecture, Art

Number of items: 512

20. századi magyar művészet Dévényi Iván gyűjteményéből. Szerk.: Csaplár Ferenc. Kassák Múzeum: Budapest, 1993. 22p. Fekete-fehér képekkel, többek közt Anna Margit, Barcsay Jenő, Bálint Endre, Csontváry-Kosztka Tivadar, Czóbel Béla, Gulácsy Lajos, Kassák Lajos, Kondor Béla, Korniss Dezső műveinek reprodukcióival illusztrált katalógus. Kiadói papírkötésben.
20151.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Régi perzsa és anatóliai szőnyegek (Old Persian and Anatolian rugs). Szerk.: Gombos Károly. Damjanich János Múzeum: Szolnok, 1979. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú, gerince kissé kopott.
20152.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Régi keleti imaszőnyegek (Altorientalische Gebetsteppiche). Szerk.: Gombos Károly. Damjanich János Múzeum: Szolnok, 1979. Kiadói félvászonkötésben. Jó állapotú. Benne meghívó szőnyegkiállításra.
20153.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kötelék. Szerk.: Németh Géza. Kiállítási katalógus, benne több festő-, szobrász-, grafikus-, és fotóművész műveivel. Menora Saag Centrum Artis, Ipolyság. 2022. 34p. Kiadói kartonált papírkötésben.
20154.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Munkácsy Mihállyal kapcsolatos 2 db kötet: Czeglédi Imre: Munkácsy Békés megyében. Békéscsaba, 2004, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. 2., átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány. + Sz. Kürti Katalin: Munkácsy-ereklyék és dokumentumok a békéscsabai múzeumban. Békéscsaba, 2006, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. 2., javított, átdolgozott kiadás Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány
20155.

Munkácsy Mihállyal kapcsolatos 2 db kötet: Czeglédi Imre: Munkácsy Békés megyében. Békéscsaba, 2004, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. 2., átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány. + Sz. Kürti Katalin: Munkácsy-ereklyék és dokumentumok a békéscsabai múzeumban. Békéscsaba, 2006, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. 2., javított, átdo...

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Régi keleti hímzések Ródosztól Bokharáig (Old oriental embroideries from the Rhodos to Bokhara). Szerk.: Gombos Károly. Iparművészeti Múzeum: Budapest, 1981. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú.
20156.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
20157.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Ősz Ilona: Európa elrablása (Kidnapping Europe). Vasarely Múzeum: Budapest, 2005. Kiállítási katalógus, gazdagon illusztrálva. 12p. Kiadói papírkötésben, jó állapotú.
20158.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Turkish rugs. Szerk.: Ralph S. Yohe & H. McCoy Jones. Graphic Arts Press: Washington D.C., 1968. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú.
20159.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Le role de l'École de Paris dans la peinture hongroise. Szerk.: Emese Csaba. Dijon, 1986. Kiállítási katalógus francia nyelven. 56p. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú, a gerince kissé kopott.
20160.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Vorderasiatische Knüpfteppiche aus älterer Zeit. Szerk.: W. Bode & E. Kühnel. Klinkhardt & Biermann: Leipzig, 1922. Kiadói kartonkötésben. Jó állapotú, gerince kissé sérült.
20161.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Régi kaukázusi szőnyegek. (Old Caucasian rugs). Szerk.: Gombos Károly. Damjanich János Múzeum: Szolnok, 1978. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú.
20162.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF