Books: Architecture, Art

Number of items: 512

19845.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Eric Knowles: Art deco antiques checklist. London, 1994, Miller's, műbőr kötés papír védőborítóval, jó állapotban. Gazdag képanyaggal illusztrált.
19846.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
19847.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Hardy, William: Art Noveau. Szecesszió, Jugendstil. Bp., GABO. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19848.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
1936 Tér és forma IX. évf.,1936. május, 5-6. sz. Szerkeszti: Dr. [Borbíró] Bierbauer Virgil. Bp., Tér és Forma,(Pápai Ernő-ny.), 2+24-30+119-180+2+31-52 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Érdekes írásokkal, közte a Kozma Lajos által tervezett Átrium-házzal! Kiadói haránt-alakú spirálkötés, foltos, egy kijáró lappal.
19849.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
19850.

Available for bidding
3 200 HUF
8,29
9,14
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Die Konstruktionen und die Kunstformen der architektur. Hrsg. Constantin Uhde. Band I, IV.: Band I.: Die Konstruktionen und die Kunstformen. Ihre Geschichtliche Systematische Entwickelung, Begründet durch material und Technik.; Band IV. 1. Halband: Der Steinbau in Künstlichen Stein. Die Geschichtliche Entwickelung der Gesimse in den Verschiedenen Baustilen.; Berlin, 1902-1905, Ernst Wasmuth, 10+183 p.; 2+XIII+78 p.; Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli félbőr-kötések, festett lapélekkel, kopott borítókkal, az egyik gerincen sérüléssel.
19851.

Die Konstruktionen und die Kunstformen der architektur. Hrsg. Constantin Uhde. Band I, IV.:
Band I.: Die Konstruktionen und die Kunstformen. Ihre Geschichtliche Systematische Entwickelung, Begründet durch material und Technik.;
Band IV. 1. Halband: Der Steinbau in Künstlichen Stein. Die Geschichtliche Entwickelung der Gesimse in den Verschiedenen Baustilen.;
Berlin, 1902-1905, Er...

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
19852.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
19853.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Feledy Balázs: Rádóczy Gyarmathy Gábor. A szerző, Feledy Balázs (1947?) művészeti író és a művész, Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-) által DEDIKÁLT! Hn., 2006, Körmendi Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben.
19854.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Ferenczy Károly (1862-1917) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Boros Judit, Plesznivy Edit. Bp., 2017, Magyar Nemzeti Galéria. 2. javított kiadás. Életműkatalógus több tanulmánnyal, gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
19855.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
19856.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF