Books: Architecture, Art

Number of items: 512

1977 Latinovits Zoltán. Szerk.: Ablonczy László. Emlékfüzet, fekete-fehér fotókkal, írásokkal. Bp., 1977, Egyetemi Nyomda, 38+2 p. Kiadói papírkötés.
20175.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
vadnai galéria 2003 katalógus. Erdélyi Gábor, Haraszty István, Gál András, Barabás Zsófi, Bullás József, Konok Tamás, Haász István. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20176.

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Szinyei Merse Anna: Reformkori művészet. Kiállítás a Magyar Nemzeti Galéria anyagából - Helytörténeti Múzeum Szécsény, 1978. június-július-augusztus. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés.
20177.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Sőtér István: Francia szellem a régi Magyarországon. Officina Képeskönyvek. Bp.,1940,Officina. Fekete-fehér fotókkal illusztrálta. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel,
20178.

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Hoffmann Edith: Művészfejek. Bp., 1945, Révai. 4 színes műmelléklettel és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
20179.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Vasarely. (Kiállítási katalógus). Bp., 1969, Műcsarnok - Corvina. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20180.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Borsos Miklós gyűjteményes kiállítása. Retrosepective de Miklós Borsos. Bp., 1976., Magyar Nemzeti Galéria. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
20181.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Merítés a KUT-ból kiállítássorozat 2 db, VII. és XV. sz. katalógusa: Kopócsy Anna, Haas János et alii (szerk.): Klie Zoltán (1897-1992) festőművész emlékkiállítása. Bp., 2003, HAAS Galéria. 12 p. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. + Kopócsy Anna, Zsákovics Ferenc, Haas János (szerk.): Feminális kiállítás. Anna Margit, Barta Mária, Deliné Bacher Rózsi, Dömötör Gizella, Endresz Alice, Ferenczy Noémi, Futásfalvi Márton Piroska, Gábor Marianne, Gyenes Gitta, Járitz Józsa, Kiss Vilma, Lehel Mária, Lesznai Anna stb. Bp., 2011, HAAS Galéria. 12 p. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
20182.

Merítés a KUT-ból kiállítássorozat 2 db, VII. és XV. sz. katalógusa: Kopócsy Anna, Haas János et alii (szerk.): Klie Zoltán (1897-1992) festőművész emlékkiállítása. Bp., 2003, HAAS Galéria. 12 p. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. + Kopócsy Anna, Zsákovics Ferenc, Haas János (szerk.): Feminális kiállítás. Anna Margit, Barta Mária, Deliné Bacher Rózsi, Dömötör Gizella, ...

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Quasimodo. A kiállítás rendezői: Patrizia de Micheli, Alexandro Quasimodo. Károlyi Palota Kulturális Központ - Budapest, 2001. október. Milano, 2001, Mazzotta. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20183.

Available for bidding
1 000 HUF
2,59
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Kós Lajos: Kéz és mozgás. Bábanatómia. 1982, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20184.

Available for bidding
1 000 HUF
2,59
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Bertalan Vilmos: Színek varázsa. Domanovszky Endre gobelinjei. Bp., 1977, Képzőművészeti Alap. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20185.

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
1976 Kohán György (1910-1966) emlékkiállítása. Bp., 1976, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés. + Az Egri Képtár vezetője és katalógusa. Dobó István Vármúzeum. Eger, 1964, Heves Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés.
20186.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF