Books: Architecture, Art

Number of items: 512

20274.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
20275.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
20276.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
20277.

Available for bidding
4 800 HUF
12,44
13,71
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
20278.

Available for bidding
900 HUF
2,33
2,57
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
Kresz Mária: Magyar parasztviselet (1820-1867) Bp.,1956, Akadémiai Kiadó. Kiadói sérült, kopottas félvászon-kötés, kiadói karton tok nélkül. Aláhúzásokkal, bélyegzővel.
20282.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Puskás Lajos: A magyar falfestés árpádkori emlékei. A szerző, Puskás Lajos által Jajczay János (1892-1976) művészettörténész részére DEDIKÁLT példány! Bp., 1932., (Pestvidéki Ny. Vác) ) 32. p.+4 t. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé sérült gerinccel, néhány lapon Jajczay János ceruzás aláhúzásaival és bejegyzésével.
20283.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Werner Gillon: A short history of african art (Az afrikai művészet rövid története). London, 1984, Penguin, kopott papírkötés, angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány, mely bevezet az afrikai műtárgyak világába.
20284.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Szemadám. Szemadám György kiállítási katalógus. DEDIKÁLT! Bp., 1991, Budapest Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20285.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Szilágyi János György: Etruszko-Korinthosi vázafestészet - Apollo Könyvtár 6. Bp., 1975, Akadémiai. Kiadói papírkötés.
20286.

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Dankó Imre: A gyulai fazekasság. Gyula, 1963, Gyulai Erkel Ferenc Múzeum. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés.
20287.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Jaques, Renate: Deutsche Textilkunst. In Ihrer Entwicklung bis zur Gegenwart     Berlin, 1942 Rembrandt, . Kiadói egészvászon-kötés,
20288.

Available for bidding
900 HUF
2,33
2,57
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF