Books: Architecture, Art Number of items: 512
2945470
20317
479
100
Books: Architecture, Art
Other collectibles
I. Nemzetközi Kisplasztikai Biennálé. Szerk.: Baranyi Judit. Bp., 1971, Műcsarnok. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
100 200 300
2929537
20318
479
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bihari Puhl Levente: Levy. Szerk.: Bozzay Tibor. A szerző, Bihari Puhl Levente "Levy" képzőművész, festőművész által Koós Judit (1923-2006) művészettörténész, műkritikus részére DEDIKÁLT példány, a művész névjegykártyájával. Bp., 2001., Szerzői. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban, a gerincen kis sérüléssel. Számozatlan példány. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3177217
20319
479
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Mezei Ottó: Papp Oszkár. Bp., 2003, Körmendi Galéria. 156 p. Reprodukciókkal, Papp Oszkár műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3193135
20320
479
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szíj Béla: Gulácsy Lajos. Bp., 1979, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel, Gulácsy Lajos műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3189398
20321
479
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Herend. Eine Manufaktur im 20. Jahrundert. Összeállította: Vadas József. A leírásokat készítette: Varga Vera. Veszprém, 1992, F. Szelényi Ház. Szelényi Károly fotóival gazdagon illusztrált. Német nyelven. Kartonált papírkötésben, kissé sérült papír védőborítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3188997
20322
479
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Herend. Eine Manufaktur im 20. Jahrundert. Összeállította: Vadas József. A leírásokat készítette: Varga Vera. Veszprém, 1992, F. Szelényi Ház. Szelényi Károly fotóival gazdagon illusztrált. Német nyelven. Kartonált papírkötésben, kissé sérült papír védőborítóval, halványan foltos szennylappal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3189807
20323
479
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Martyin Emília (szerk.): Csabai arcképek. Békéscsaba képzőművészeti és iparművészeti élete. Munkácsy Mihály Múzeum Évkönyve II. (39.) "Ami csabai..." múzeumi sorozat. Írta és a fotóanyagot válogatta: Gyarmati Gabriella. Békéscsaba, 2014, Munkácsy Mihály Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Volt könyvtári példány. Kartonált papírkötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3189798
20324
479
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Révész Emese (szerk.): 19. századi magyar mesterek másolatai a reneszánsz és barokk festészet remekművei után. Eredeti másolat. Kiállítás a Magyar Képzőművészeti Egyetem Barcsay Termében, 2004. szeptember 30-november 20. Bp., 2004, Magyar Képzőművészeti Egyetem. Papírkötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3189792
20325
479
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dombrovszky László emlékkiállítása kiállítási katalógus. Bp., 2005. Budapest Galéria. Fotókkal és gazdag képanyaggal illusztrált. Kartonált papírkötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3192418
20326
479
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Török László: A fáraók után - A kopt művészet kincsei Egyiptomból. Bp., 2005, Szépművészeti, papírkötés. Rendkívül gazdag színes képanyaggal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3185920
20327
479
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. h.n., 2000, Anno. Gazdagon illusztrált fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 900 1 000
3190533
20328
479
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Wehner Tibor (szerk.): A Derkovits ösztöndíj története 1955-2005. Bp., 2006, Képző- és Iparművészeti Lektorátus. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035