Books: Architecture, Art

Number of items: 512

Konkoly Gyula. Bp.,én.,St.art Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19870.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Petrovics Elek emlékkönyv. Hommage á Alexis Petrovics. Bp., 1934., Országos Magyar Szépművészeti Múzeum Barátai és Tisztviselői, 10+241 p.+1+53 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Számozott (168./300) példány.
19871.

Available for bidding
3 600 HUF
9,33
10,29
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Csoda Album. Szerk.: Szini Gyula. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., 1911, Hornyánszky Viktor-ny. Gazdag szövegközi és egészoldalas, színes, szecessziós rajzzal és könyvdísszel illusztrált. Kiadói szecessziós, dúsan aranyozott, festett, dombornyomott kiadói egészvászon-kötés, gerincen szakadás, kopottas állapotban.
19872.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
A képíró bölcs. Tóth Menyhért. Turai G. Kamil: A sámánfestő. Pap Gábor: A feketétől a fehérig. Debrecen, 1995, Sztélé. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19873.

Available for bidding
4 800 HUF
12,44
13,71
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
"Izmusok". A Gondolat kiadó művészettörténeti sorozata 9 kötete, közte szürrealizmus, szimbolizmus, futurizmus, stb., egy kivétellel papír védőborítóval. Kisebb-nagyobb kopásokkal.
19874.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
[Escher, Maurits Cornelis]: The Graphic Work of M. C. Escher. Introduced and explained by the artist. New York, 1972, Ballantine Books. Fekete-fehér reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
19875.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Voit Pál: Régi magyar otthonok. Bp., [1943], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 319+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval.
19876.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Csáji Attila: Ifjú szívekben élek: 23 rajz Ady Endre verseihez. Bp., 1977, Magvető. Kiadói papír mappa, foltos, kissé sérült mappával.
19877.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Gyenes Zsolt: Fotóművészeti stílusok. Kreatív gyakorlatokkal. Bp., 2013., Enciklopédia Kiadó. 128 p . Kiadói papírkötés.
19878.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Enfer in vier Bänden. 100 Jahre rasierte Frauen in der Fotografie. Dominik Alerio femmes. Band 4. Nürnberg, Forum. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
19879.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kabdebo Gyula: A szobrászat története. Építő Munkavezetők Könyvtára XIX-XX. Bp., 1909, Ifj. Nagel Ottó. Kiadói foltos egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19880.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Hadik András - Vákár Tibor (szerk.): Az elpattant láncszem... Emlékkönyv a száz éve született Vákár Tibor építészmérnök-festőművész tiszteletére. Bp., 2008, Martin Opitz Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19881.

Available for bidding
3 200 HUF
8,29
9,14
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF