Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 48

Pálinkás Gyula - Feyér Piroska (szerk.): Szőlészeti és borászati zsebkönyv. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kisebb ázásnyomokkal, belül jó állapotban.
20372.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ángyán János - D.-né Mittag Margit: A diétás konyha a mindennapos gyakorlatban. Dr. Ángyán János egyetemi ny. r. tanár jóváhagyásával a Pécsi Erzsébet Tudományegyetem Belklinikájának gyakorlata alapján összeáll. D.-né Mittag Margit a belklinika diétás tanársegédje.  I.: A szív, a vérkeringés és a vese megbetegedéseinek étrendje. II.: A gyomor-, bél-, máj- és epehólyagbetegségek étrendi ellátása. III.: A lázas megbetegedések, a tuberkulózis, a vészes vérszegénység, a Bazedow-kór és az idült székrekedés étrendje, soványító és hízlaló étrend. IV.: A cukorbetegek étrendje. Bp.,(1933.),Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a IV. fejezet "címtáblája" hiányzik.
20373.

Ángyán János - D.-né Mittag Margit: A diétás konyha a mindennapos gyakorlatban. Dr. Ángyán János egyetemi ny. r. tanár jóváhagyásával a Pécsi Erzsébet Tudományegyetem Belklinikájának gyakorlata alapján összeáll. D.-né Mittag Margit a belklinika diétás tanársegédje. I.: A szív, a vérkeringés és a vese megbetegedéseinek étrendje. II.: A gyomor-, bél-, máj- és epehólyagbetegségek étrendi ellátása. I...

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Örösi Pál Zoltán: Kis méhészkönyv. Bp.,1954, Mezőgazdasági. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
20374.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Vízvári Mariska szakácskönyve. Bp., 1957, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, néhány lapon bejelöléssel.
20375.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Unger Károly: Tanyám tyúkja. Szabadon nevelt szárnyasok szakácskönyve. hn., 2002., Master Food Kft. Színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20376.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Az Alföld fásítása. Szerk.: Rakonczai János. Az egyik szerző Tóth Albert által DEDIKÁLT példány! A Nagyalföld kötete 2. Püspökladány, 1992., Nagyalföld Alapítvány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20377.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Török Erzsi szakácskönyve. Bp., 1959, Minerva. A borító Würtz Ádám munkája. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
20378.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet: A jó házi konyha. Így kell főzni! I-II., IV-X., XII-XIII. füzetek (11 db). Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, erősebben sérült, több füzet széteső állapotban, részben hiányzó borítókkal.
20379.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Venesz József - Turós Emil: Egységes vendéglátó receptkönyv és konyhatechnológia. 1988, Novorg. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20380.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Életem ételei Széll Tamással. Lidl kiadás, kartonált papírkötés, bontatlan fóliában.
20381.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Horváth Ilona: Háztartási tanácsadó. Szakácskönyv. Bp., 1955, MNDSZ. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, foltos lapokkal.
20382.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Horn János : Őszibarack termesztése. Növényvédelem és Kertészet Könyvtára. Bp., 1937, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
20383.

Available for bidding
900 HUF
2,33
2,57
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF