Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 48
3250571
20384
479
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Peter Klock: Hagymás és gumós virűágcsodák. Fajok, fajták, kerttervezési ötletek. Ford.: Vati Eszter. Bp., én., Unikornis. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3272466
20385
479
Other collectibles
Dr. Oetker sütemény-receptek. Bp.,én., Révai, 31 p. Kiadói papírkötés, foltos {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3248972
20386
479
Other collectibles
Szűcs Ervin: A tagosításról. A tagosítás gazdasági jelentőségének és a 34.700/1935. I. M. sz. rendeletnek ismertetése. Az Alsódunántúli Mezőgazdasági Kamara kiadványai 1936. 1. sz. Kaposvár, 1936, Somogymegyei Nyomda R.T., 36 p. Kiadói tűzött papírkötés. + Jeszenszky Árpád: Útmutató a gyümölcs és zöldségfélék értékesítésre. (Bp., 1944), M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium, 102+(10) p. Kiadói papí... {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3270644
20387
479
Other collectibles
The Art of Cold Cookery. The Electric Domestic Refrigerator and Home Freezer Handbook. London, 1957, British Electrical Development Association. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, kissé hullámos. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3265321
20388
479
Other collectibles
Fülöp Margit: Mindenki szakácskönyve. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, sérült, viseltes állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3271860
20389
479
Other collectibles
Mauthner Kertészeti Káté 1942. Bp., 1942., Mauthner Ödön. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a címlap foltos, rajta névbejegyzés, a borító kissé elvált a könyvtesttől. + 1930 Barta és Társa 33 számu rádió árjegyzék. 1930. május. Borító nélküli példány. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3245812
20390
479
Other collectibles
Venesz József: Ételkészítés a vendéglátóiparban. Bp., 1968, Közgazdasági és Jogi. Kiadói nyl-kötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3229629
20391
479
Other collectibles
Rákóczi János : Konyhaművészet. - - receptjei. Bp., 1964., Minerva. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, benne más receptlapokkal is. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3247389
20392
479
Other collectibles
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Szerk.: - -. I. könyv: Györki Béla: Az étel művészete. II. könyv: Arthur MacGowern: Az élet művészete. Bp.,[1937],Színházi Élet,(Athenaeum-ny.), 256+32 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, a címlapon és az első lapon szakadással. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3263935
20393
479
Other collectibles
4 db szakácskönyv: Lajos Mari - Hemző Károly: 99 ünnepi étel 33 színes ételfotóval.; 99 körítés és főzelék 33 színes ételfotóval.; 99 leves 33 színes ételfotóval.; 99 gyümölcsös édesség 33 színes ételfotóval. Bp., 1984-1989, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, vegyes állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3251709
20394
479
Other collectibles
cca 1998 Hacienda Borház prospektusa. Haránt-alakú papírkötés, 22 sztl. lev. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3106027
20398
479
Other collectibles
Rajczi Rezsőné: Húsmentes reform szakácskönyv. Több mint 200 ízletes, olcsó és egészséges étel leírása. Bp., 1990, Népszava. Negyedik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035