https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 270

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Scottish Clans. Crawley, 1973, Pitkin Pictorials. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált informatív kiadvány, angol nyelven.
1
19710.

Scottish Clans. Crawley, 1973, Pitkin Pictorials. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált informatív kiadvány, angol nyelven.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Klaus Brade: Südafrika Apartheid. Befreiungskampf. Illustrierte Historische Hefte 12. Berlin, 1978, VEB. Színes és fekete-fehér képekkel, térképekkel illusztrált, színes kiadvány, német nyelven.
1
19711.

Klaus Brade: Südafrika Apartheid. Befreiungskampf. Illustrierte Historische Hefte 12. Berlin, 1978, VEB. Színes és fekete-fehér képekkel, térképekkel illusztrált, színes kiadvány, német nyelven.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Girus Károly: Ausztria legújabbkori története. (1918. okt. - 1966 ápr.) Kézirat. Bp., 1975, Tankönyvkiadó, papírkötés. Aláhúzásokkal.
1
19712.

Girus Károly: Ausztria legújabbkori története. (1918. okt. - 1966 ápr.) Kézirat. Bp., 1975, Tankönyvkiadó, papírkötés. Aláhúzásokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Verhandlungen in der Versammlung der Lanstände des Königreich Würtemberg im 1815. Eilfte Abtheilung. October 1815. Hozzákötve: October, November 1815. hn., én, nyn., 286+2+76 p. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, foxing foltos lapokkal.
1
19713.

Verhandlungen in der Versammlung der Lanstände des Königreich Würtemberg im 1815. Eilfte Abtheilung. October 1815. Hozzákötve: October, November 1815. hn., én, nyn., 286+2+76 p. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, foxing foltos lapokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Geschichte als Tabu. Die DDR und die Geschichte der Deutschen im östlichen Europa. Potsdam, 2003, Deutsches Kulturforum östliches Europa e.V. Illusztrált, német nyelvű kiadvány.
1
19714.

Geschichte als Tabu. Die DDR und die Geschichte der Deutschen im östlichen Europa. Potsdam, 2003, Deutsches Kulturforum östliches Europa e.V. Illusztrált, német nyelvű kiadvány.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Okmányok és adatok a második világháború előzményeiről. I-II. kötet. I. kötet: 1937 nov. - 1938. II. kötet: Dirksen irattára 1938-1939. Bp., é.n., Révai. Kiadói papírkötésben
1
19715.

Okmányok és adatok a második világháború előzményeiről. I-II. kötet. I. kötet: 1937 nov. - 1938. II. kötet: Dirksen irattára 1938-1939. Bp., é.n., Révai. Kiadói papírkötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Rákóczi emlékezete 1676-1976. Születésének évfordulójára... Magyar Iparművészeti Főiskola, 1976. (15) p. +2 t. Facsimilék Kiadói papírkötésben
1
19716.

Rákóczi emlékezete 1676-1976. Születésének évfordulójára... Magyar Iparművészeti Főiskola, 1976. (15) p. +2 t. Facsimilék Kiadói papírkötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Nel primo centenario della Riunione Adriatica di Sicurt? (1838-1938.) Volume commemorativo pubblicato in occasione dell'approvazione del 100. bilancio sociale. Trieste, 1939, Editrice La Compagnia. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
1
19717.

Nel primo centenario della Riunione Adriatica di Sicurt? (1838-1938.) Volume commemorativo pubblicato in occasione dell'approvazione del 100. bilancio sociale. Trieste, 1939, Editrice La Compagnia. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 800 HUF
7,25
EUR
,
8,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Ambrosy, Anna (Kathalin): A Brave Nation. A Short Political and Social History of Twentieth Century Hungary. Melbourne, 2001. Hungarian Life Publishing. X + 216 p. Nagy alakú kiadás. Dedikált: ,,Bocskay T. Józsefnek, a[z 1956-os] Magyar Szabadságharcosok Világszövetség[e] elnökének üdvözlettel Ambrózy Anna". A családjával együtt 1949-ben Ausztráliába távozott szerző, Ambrózy Anna szociológiai tanulmányok mellett az ausztráliai magyar közösség fontos szervezője. Történelmi visszatekintésének középpontjában a XX. század magyar történelme áll, különös tekintettel az I. világháború utáni magyar katonai és politikai összeomlás, és az 1956-os magyar forradalom történetére. Oldalszámozáson belül számos egész oldalas és szövegközti térképvázlattal, ábrával, felvétellel, archiv katonai dokumentumok közzétételével. Poss.: Bocskai T. József, a Magyar Szabadságharcosok Világszövetségének elnöke, a Nagy Imre Érdemrend tulajdonosa (1924-2013). Aranyozott kiadói bőrkötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban, a hátsó védőborítón apró sérüléssel. Jó példány.
1
19718.

Ambrosy, Anna (Kathalin): A Brave Nation. A Short Political and Social History of Twentieth Century Hungary. Melbourne, 2001. Hungarian Life Publishing. X + 216 p. Nagy alakú kiadás. Dedikált: ,,Bocskay T. Józsefnek, a[z 1956-os] Magyar Szabadságharcosok Világszövetség[e] elnökének üdvözlettel Ambrózy Anna". A családjával együtt 1949-ben Ausztráliába távozott szerző, Ambrózy Anna szociológiai tanu...

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Országos Mezőgazdasági Címtár. IV. kötet. Tiszajobbpartja Szerk.: Vitéz Czeglédy Béla, Dr. Gesztelyi Nagy László, Kiss Elemér, Kulin István, Dr. Ormándy János. Kaposvár, Kultura Könyvnyomda, VI+576+52 p. Kiadói sérült papírborítóval
1
19719.

Országos Mezőgazdasági Címtár. IV. kötet. Tiszajobbpartja Szerk.: Vitéz Czeglédy Béla, Dr. Gesztelyi Nagy László, Kiss Elemér, Kulin István, Dr. Ormándy János. Kaposvár, Kultura Könyvnyomda, VI+576+52 p. Kiadói sérült papírborítóval

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
300 HUF
0,78
EUR
,
0,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
300 HUF
300 400 500
Seress László: Napoleon. Karriérek. Bp., 1912, Karriérek Kiadóhivatala, 1 (címkép) t. + 245+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, a címlapon ragasztásnyommal.
1
19720.

Seress László: Napoleon. Karriérek. Bp., 1912, Karriérek Kiadóhivatala, 1 (címkép) t. + 245+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, a címlapon ragasztásnyommal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Springer, Anton: Geschichte Österreichs seit dem Wiener Frieden von 1809. 2 Bände. 1: Der Verfall des Alten Reiches. Leipzig, 1863. Hirzel. 597 p. Korabeli félvászon kötésben
1
19721.

Springer, Anton: Geschichte Österreichs seit dem Wiener Frieden von 1809. 2 Bände. 1: Der Verfall des Alten Reiches. Leipzig, 1863. Hirzel. 597 p. Korabeli félvászon kötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
300 HUF
0,78
EUR
,
0,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
300 HUF
300 400 500

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment