Verhandlungen in der Versammlung der Lanstände des Königreich Würtemberg im 1815. Eilfte Abtheilung. October 1815. Hozzákötve: October, November 1815. hn., én, nyn., 286+2+76 p. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, foxing foltos lapokkal.
Nel primo centenario della Riunione Adriatica di Sicurt? (1838-1938.) Volume commemorativo pubblicato in occasione dell'approvazione del 100. bilancio sociale. Trieste, 1939, Editrice La Compagnia. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
Ambrosy, Anna (Kathalin): A Brave Nation. A Short Political and Social History of Twentieth Century Hungary. Melbourne, 2001. Hungarian Life Publishing. X + 216 p. Nagy alakú kiadás. Dedikált: ,,Bocskay T. Józsefnek, a[z 1956-os] Magyar Szabadságharcosok Világszövetség[e] elnökének üdvözlettel Ambrózy Anna". A családjával együtt 1949-ben Ausztráliába távozott szerző, Ambrózy Anna szociológiai tanu...
Országos Mezőgazdasági Címtár. IV. kötet. Tiszajobbpartja Szerk.: Vitéz Czeglédy Béla, Dr. Gesztelyi Nagy László, Kiss Elemér, Kulin István, Dr. Ormándy János. Kaposvár, Kultura Könyvnyomda, VI+576+52 p. Kiadói sérült papírborítóval
Springer, Anton: Geschichte Österreichs seit dem Wiener Frieden von 1809. 2 Bände. 1: Der Verfall des Alten Reiches. Leipzig, 1863. Hirzel. 597 p. Korabeli félvászon kötésben