Books: History

Number of items: 270

Ribáry Ferenc: Tiberius kora. A Claudiusok története I. köt. Bp., 1876., Athenaeum, 184 p. Szecessziós vászon-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval.
19553.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
19554.

Available for bidding
400 HUF
1,04
1,14
Minimum bid:
400 HUF
400 500 600
19555.

Available for bidding
400 HUF
1,04
1,14
Minimum bid:
400 HUF
400 500 600
19556.

Available for bidding
500 HUF
1,30
1,43
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
19557.

Available for bidding
600 HUF
1,55
1,71
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
19558.

Available for bidding
600 HUF
1,55
1,71
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
19559.

Available for bidding
800 HUF
2,07
2,29
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
19560.

Available for bidding
600 HUF
1,55
1,71
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
Ember Győző: Magyar parasztmozgalmak 1848-ban. Bp., 1949., Szikra. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel
19561.

Available for bidding
300 HUF
0,78
0,86
Minimum bid:
300 HUF
300 400 500
19562.

Available for bidding
600 HUF
1,55
1,71
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
Klenner Aladár: Eck Bálint Thurzó Elek humanista pártfogoltja. Bölcsészdoktori értekezés. Pesterzsébet,[1939],Rajkai Lajos, 88 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, az elülső borító levált, amatőr módon javított gerinccel, foltos lapokkal.  A címlapon Diósadi Elekes György (1905-1977) orvos, orvostörténész névbejegyzésével.
19563.

Available for bidding
500 HUF
1,30
1,43
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
A törvényhatósági levéltárak címeres levelei. (Literae Armales.) Összegyűjtötte: Rexa Dezső. I. kötet.: Abaúj-Tornavármegye. Bp.,1909, Gyűjtő,("Felsőmagyarország" Pol. Napilap-ny.), 12 p. Kiadói papírkötés
19564.

Available for bidding
600 HUF
1,55
1,71
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF