Available for bidding
2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
2 400 HUF
Emlékezésem, gyászom. A Poel Czedek izraelita temetkezési egylet kegyeleti kiadványa, kézzel kitöltve, a címlapon az egylet körbélyegzőjével hitelesítve. Budapest, (1940). Poel Czedek Egylet (Neuwald Illés ny.) 21 + [1] p. A héber-magyar nyelvű illusztrált kegyeleti kiadvány a zsidó temetési imaszertartás szövegeiből válogat, a gyászévre vonatkozó előírások további utasításaival. A címoldal kézzel kitöltött dátuma kettős, tartalmazza az állami, illetve a zsidó évszámítás szerinti halálozási dátumot is. Kitöltve az 1943. március 13-án elhunyt Kohn Mártonné született Braun Karolin részére (1877-1943). A címlapon a temetkezési egylet hitelesítő bélyegzőjével. Példányunk fűzése enyhén meglazult. Aranyozott, festett, enyhén sérült, enyhén foltos kiadói félvászon kötésben.
up to 1.000 HUF | 100 HUF |
up to 5.000 HUF | 200 HUF |
up to 10.000 HUF | 500 HUF |
up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
over 1.000.000 HUF | 100.000 HUF |