Books: Law Number of items: 40
3252724
19409
479
Books: Law
Other collectibles
cca 1800 Erdélyi eljárásjogi töredék címlapon Erdély rézmetszetű címerével 20 p. 37 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3244313
19410
479
Books: Law
Other collectibles
Herke Csongor, Fenyvesi Csaba, Tremmel Flórián: A büntető eljárásjog elmélete. Bp.-Pécs, 2014, Dialóg Campus. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3211281
19411
479
Books: Law
Other collectibles
Dr. Horváth Sándor: A természetjog rendező szerepe. Bp., 1941, Jelenkor. Kiadói papírkötés, ragasztott gerinc, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3224734
19412
479
Books: Law
Other collectibles
Hármas mutató a magyar igazságügyi írott jog forrásairól. II. köt. A m. kir. igazságügyminiszter megbízásából kiadja az Igazságügyi Közlöny szerkesztősége. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1908, Grill Károly (Nap Ujságvállalat-ny.), 917+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, Leszik-kötés, helyenként kisebb sérülésekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3204824
19413
479
Books: Law
Other collectibles
Projecta et elaborata excelsae regnicolaris deputationis in juridicis articulo 67. anni 1790. ordinatae. (II. 65 lev.) Posonii, 1826. Typis S. Lud. Weber. M. . Fűzve, papírgerinccel {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3204819
19414
479
Books: Law
Other collectibles
Reflexiones circa articulos de coordinatione fororum judiciariorum per exmissam in sequelam art. 67: 1790. regnicolarem deputationem projectatos; cum subnexis ad fnem observationibus sub-deputationis regnicolaris juridicae. (2-r. 2 lev., 76 + 11 l.) Pestini, 1828. Typis Lud. Landerer de Füskút. M. Fűzve, borító nélkül {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3204874
19415
479
Books: Law
Other collectibles
Opinio Excelsae Regnicolaris-Deputationis pro motivis suffulta, pertractandis in consequentiam Articuli 67: 1790/1 elaboratis Systematicis Operatis Articulo 8. 1827 exmissae, circa Objecta ad Deputationem Commercialem relata. Posonii [Pozsony], 1830, Typis S. L. Weber 168p.. Latin nyelven. Kereskedelmi jogalkotást előkészítő véleményező irat. Fűzve, borító nélkül. + hozzá egy hosonló témájú töredé... {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3204829
19416
479
Books: Law
Other collectibles
Projectum articulorum de coordinatione fororum per regnicolarem juridicam deputationem articulo 67. 1791. ordinatam elaboratum. U. a. (II. 25 l.) Budae, 1829. Typis reg. scient. universit. . Fűzve, papírgerinccel {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3204715
19417
479
Books: Law
Other collectibles
Igazságügyi törvények tára. III-IX. évfolyam. 1920-1928. Kiadja a magyar, kir. igazságügyminisztérium. Bp., 1929. Félvászon kötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3204585
19418
479
900
Books: Law
Other collectibles
Igazságügyi Közlöny. XVI. évfolyam, 1907. Kiadja a Magyar Királyi Igazságügyminisztérium. Bp., 1907, Pesti Könyvnyomda. Félvászon kötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 1 000 1 200
3204564
19419
479
Books: Law
Other collectibles
Igazságügyi törvények tára. Az Igazságügyi törvények melléklapja. Bp., 1930. Váci kir. orsz. Fegyintézet XIII. évf. 1930. Korabeli félvászon kötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 900 1 000
2940570
19420
479
Books: Law
Other collectibles
2 db alkotmányjogi könyv: Petrétei József: Magyar alkotmányjog I. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. Kiadói kartonált papírkötés. + Petrétei József: Magyar alkotmányjog II. Államszervezet. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035