Books: Law Number of items: 40
2940732
19421
479
900
Books: Law
Other collectibles
Herke Csongor, Fenyvesi Csaba, Tremmel Flórián: A büntető eljárásjog elmélete. Bp.-Pécs, 2014, Dialóg Campus. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 1 000 1 200
2446005
19422
479
Books: Law
Other collectibles
Dr. Huszár Elemér: Egyházjog II. (töredék) Bp., 1914. Szent István társulat. (Neuwald Illés utódai ) kiadói papírkötésben, sérült, szétvált fűzéssel {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 900 1 000
3176769
19423
479
Books: Law
Other collectibles
Az 1861-ki Magyar Országgyűlés két fölirata. Függelékül: Jelentése a nemzetiségi kérdés tárgyában kiküldött bizottmánynak. Pest, 1865. Lampel 1 lev+ 66 l. Modern műbőr kötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3097161
19424
479
300
Books: Law
Other collectibles
Közigazgatási elvi határozatok egyetemes gyűjteménye. II. kötet. Bp., 1895. Pallas. 853p.Kiadói egészvászon Gottermayer kötésben. kis kopással {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
300 400 500
3021601
19425
479
100
Books: Law
Other collectibles
Szerződéstervezet egy európai alkotmány létrehozásáról. Németország, 2004, kn. Papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
100 200 300
3270072
19426
479
Books: Law
Other collectibles
Nyeviczkey Antal: A budapesti királyi itélőtábla története. 1861. évi május 1-től. ? 1881. évi május 4-ig. Különlenyomat az "Ügyvédek Lapjá"-ból. Bp., 1891., Márkus Samu-ny., XVIII., 3-177+3 p. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, aláhúzásokkal, a címlap hátoldalán ceruzás bejegyzésekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3088292
19427
479
Books: Law
Other collectibles
1927 A Jogi hírlap c. folyóirat, szerk: Dr. Boda Gyula ügyvéd, induló, I. évfolyamának számai bekötve, egészászon kötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3088143
19428
479
Books: Law
Other collectibles
1934 A Jogi hírlap c. folyóirat, szerk: Dr. Boda Gyula ügyvéd, VIII. évfolyamának számai bekötve, egészászon kötésben 400 p + tárgymutató {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3146710
19429
479
Books: Law
Other collectibles
Neo asserti juris reipublicae in bona ecclesiasticorum disquisitio. Pestini, 1792, Typis Francisci Patzko, 209+17 p. Latin nyelven. Papírkötésben, szakadt, foltos borítóval, a címlap felső sarkán kis sérüléssel, a lapok felső sarkán szamárfülekkel, foltos lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3080603
19430
479
Books: Law
Other collectibles
Az Ideiglenes Nemzeti Kormány rendelete a nagybirtokrendszer megszüntetéséről és a földmíves nép földhözjuttatásáról. Debrecen, 1945, nyn., foltos, 16 p. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3081507
19431
479
900
Books: Law
Other collectibles
Gaal Jenő: A külön vámterület felállítása és hasznosságának feltételeiről. Különlenyomat. Bp., 1901, Neumayer Ede, 31 p. Papírkötés, az utolsó lap javított. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 1 000 1 200
3271725
19432
479
Books: Law
Other collectibles
Dohányeladási szabályok. A dohánygyártmányok eladására vonatkozó törvények, szabályok és rendeletek gyűjteménye. Összeáll.: Farkas István. Bp., 1939, Stephaeneum, 435 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035