Books: Military

Number of items: 53

2 militária könyv:  A honvédelem négy éve 1998-2002. Szerk.: Holló József. Bp., 2002, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés. + Millenium és a hadsereg. Bp., 2002. Kiadói kartonált papírkötés
19784.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Tankönyv a gépkocsizó lövész tartalékos tisztek részére. Bp., 1964. Magyar Honvédelmi Sportszövetség. Kiadói kartonált kötés, benne nyomdahibás gyűrött lapokkal, egyébként jó állapotban.
19785.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetunióig. Bp.,1934, Révai, 388+4 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, a sérült borítóval, a könyvtest sérült, szétvált és részben elvált a borítótól, kijáró lapokkal.
19786.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
A szabadságharc katonai története. Pákozdtól Világosig 1848-1849. Szerk.: Bona Gábor. Bp., 1998, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés, foltos lapokkal.
19787.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
A Nagy Háború írásban és képben. Első rész: Északon és délen. II. köt. Szerk.: Landor Tivadar. Bevezetéssel ellátta: báró Hazai Samu. Bp., 1916, Athenaeum. Rendkívül gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel, néhány kijáró lappal.
19788.

Available for bidding
2 600 HUF
6,74
7,43
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Rákosi Mátyás: Honvédelem és hazafiság. Szemelvények Rákosi elvtárs műveiből. Bp., 1952, Honvéd Kiadó Intézet. Kiadói egészvászon-kötés, kissé deformált könyvtesttel.
19789.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
N. Deniszov: A szovjet légierő harci dicsősége. 1952, Magyar Néphadsereg. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
19790.

Available for bidding
1 000 HUF
2,59
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Ács Tibor et al.: Honvédelmi miniszterek 1848-1994. Bp., 1994, Zrinyi. Kiadói papírkötés.
19791.

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Vermes Péter: A Magyar Néphadsereg gazdálkodási folyamatában végzett ártevékenység korszerűsítésének szükségessége és lehetőségei című kandidátusi értekezésének szerzői ismertetése. A szerző, Vermes Péter (1945-) által DEDIKÁLT! H.n., 1988, Tudományos Minősítő Bizottság, Hadtudományi Szakbizottság. Számozott, 98. sz. sokszorosított példány. 26 p. Kiadói papírkötés.
19792.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
J. A. Szadovszkij: Csepel vörös csillaga. Kádár Jánosnak DEDIKÁLT! Bp, 1984, Kossuth. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kissé kopottas állapotban.
19793.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Farkas Pál: Egy önkéntes naplója. Mühlbeck Károly egykorú rajzaival. Bp.,1941.,Singer és Wolfner. 6. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19794.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
vitéz Tóth Károly: Üzenet - és mégis élünk. Emlékiratok. (Dedikált!) Dorog, 1995, Novoprint Rt. Második kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző, vitéz Tóth Károly (1929-2021), a Radetzky Hagyományőrző Huszár Egyesület kapitánya által dedikált példány.
19795.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF