Horváth Zoltán: A Nehézipari Műszaki Egyetem Emlékérmei. Miskolc, 1985. Minikönyv lemezplakett-díszítés nélkül a külső borítón, készült 900 számozatlan példányban.
A borsodi szénbányászat a feudalizmus korában (1786-1848). Miskolc, 1986.. Miskolc 1982. Egészvászon kötésben plakett a könyv elején Minikönyv, csak 600 pld Kissé sérült kötésben
2 db minikönyv, számozott példányok: 44 Jewish Bookplates from Hungary. / Magyar zsidó exlibris. csak 200 pld; Old Matchbox Labels from Hungary. / Régi magyar gyufacímkék. csak 200 pld. Bp.-Békéscsaba, 2014-2016, Cellmed Invest Bt. - MMBKT/HMBBSI. Kiadói kartonált papírkötés.
Kortárs Magyar Irodalom által kiadott minikönyvek tétele, 2 kivételével mind a szerzők által DEDIKÁLT példányok, összesen: 10 db: Baranyai Attila (Anisse): Lét-buborékok 01. Megjelent 75 számozott és 75 számozatlan példányban. Ez számozatlan példány.; Jószay Magdolna: Természetdallamok. Megjelent 50 számozott és 50 számozatlan példányban. Ez számozatlan példány.; Jószay Magdolna: Évszakok b...
Sárköz. Szerk:: Sipter Gézáné. Szekszárd 1980. Szekszárdi Nyomda Vállalalat Miniatűrkönyvgyűjtők Klubja. Kiadói népi hímzéses egészvászon-kötésben. Megjelent 500 példányban! Kereskedelmi forgalomba nem került.
Tíz éves a Klub. Miniatűrkönyvek Borsod-Abaúj-Zemplén megyéből. Tíz éves a Miskolci Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Összeállították: Szegeczki László, Kovács Gyula. Miskolc, 1984, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, fémplakettel. Megjelent 600 számozott példányban. Ebből 400 példány fedelén plakettel fekete és 200 példány plakett nélkül piros számozással. Számozott (290./400) példány...
Pénzverés oktatása Selmecen. Miskolc, 1982, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, plakettel. csak 250 példány. Minikönyv Kereskedelmi forgalomba nem került
Janka Gyula: Tanácsok miniatűrkönyv gyűjtőknek. Bp., 1971, Egyetemi Nyomda. Magyar és angol nyelven. Kiadói díszes, aranyozott műbőr kötésben. Megjelent 500 példányban.
Feledy Gyula: Hatvanegy rajz. (Minikönyv). Miskolc, 1988, MSZMP Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1000 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Palóczy László 1783-1861. (Születésének 200 éves évfordulójára). Miskolc, 1983, Miskolci Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Számozott (232./500) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.