3 db minikönyv: Hoffer József: Aranylabdások, aranycipősök. Bp., 1978, Sportpropaganda. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 3000 példányban. + Ady 1877-1919. Bp., 1977, Corvina. Kiadói műbőr-kötés, a könyvtesttől részben elváló borítóval. + Zrínyi Miklós: Az török áfium ellen való orvosság. Bp., 1976, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Szenczi Molnár Albert: Dávid Zsoltárok. (Szent Dávid királynak és prófétának százötven Soltári). Bp., 1985, Helikon Kiadó. Reprint kiadás, minikönyv, kísérőfüzettel (Tolnai Gábor: A költő és a tipográfus c. tanulmánya). Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papírtokban. A Tótfalusi Kis Miklós által 1686-ban Amszterdamban kiadott, az Egyetemi Könyvtár Régi Könyvek Tárában őrzött RMK I. 308/I. jelze...
Balassa Bálint és Rimai János istenes éneki. Szabó Géza tanulmányával. (Minikönyv). Bp., 1983, Helikon. Hasonmás kiadás, kísérőtanulmánnyal. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kiadói kartontokban, jó állapotban.
Rabindranath Tagore minikönyvek, 6 kötet (4 cím): Hajótöröttek I-II. köt.; Gora I-II. köt.; Szerelmi ajándék.; Emlékeim. Bp.,én., Egyetemi Nyomda Miniatűr Könyvgyűjtő Klub. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, egy kivételével kiadói műanyag védőfóliában. Megjelentek 300, egy pedig 250 példányban.
Dr. Horváth Mátyás - Tóth István: Szarvas Gábor élete és munkássága. Ada, 1976, Szarvas Gábor Nyelvművelő Napokat Szervező Bizottság. Magyar, szerbhorvát és angol nyelven. Kiadói egészműbőr-kötés. Megjelent 2000 példányban.
Pest megyei minikönyvek sorozat 4 kötete: Ferenczy Béni művészérmei. Szerk.: M. Várhelyi Vanda. Szentendre, 1980., Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói egészműbőr-kötés.; Czóbel Béla. Vál.: Mucsi András, M. Várhelyi Vanda. Szerk.: M. Várhelyi Vanda. Szentendre, 1983., Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói egészvászon-kötés.; Szőnyi István. Vál.: Mucsi András, M. Várhelyi Vanda. Szerk...