Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 81

Góth Endre: Vitaminok és hormonok. Bp., 1942., Novák Rudolf, 368 p. Kopott egészvászon-kötés.
20494.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
B. Kovács András - Tamás László: A háziállatok sebészeti betegségei. Bp., 1977., Mezőgazdasági. Kiadói nyl-kötés.
20495.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
H. W. Loon: Nézz körül a földön. A földrajz kistükre. A szerző színes és egyszínű rajzaival. Fordította Havas József. Bp.,1933, Dante. Kiadói egészvászon kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, foltokkal.
20496.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Grosschmid Lajos: Mennyiségtani előadások. Bp., 1939., M. Kir. József Nádor Műegyetem, VIII+455 p. Kiadói papírkötés, sérült fűzéssel és kötéssel, számárfüles lapokkal.
20497.

Available for bidding
900 HUF
2,33
2,57
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
Goldziher, Karl: Der Rechnunterricht auf der Unterstufe der höheren Schulen. A szerző, Goldziher Károly (1881-1955) matematikus által DEDIKÁLT példány. Sonderabdruck aus Zeitschrift für Mathematischen und Naturwissenschaftlichen Unterricht. XXXIX. Heft 5/6. Leipzig - Berlin, 1908., B. G. Teubner, 289-309 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20498.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Treben, Maria: Egészség Isten patikájából. Tapasztalatok gyógynövényekről és tanácsok felhasználásukról. 1990, HungaPrint. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20499.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Mérei Ferenc - Szakács Ferenc: Klinikai pszichodiagnosztikai módszerek. Bp., 1974, Medicina, egészvászon kötés papír védőborítóval, volt könyvtári példány.
20500.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
20501.

Available for bidding
300 HUF
0,78
0,86
Minimum bid:
300 HUF
300 400 500
20502.

Available for bidding
400 HUF
1,04
1,14
Minimum bid:
400 HUF
400 500 600
Dr. Anghi Csaba: Az alkat az állatvilágban. Budapest Főváros Állat- és Növénykertjének Ismeretterjesztő Füzetei 10. sz. Bp., 1962, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal. Megjelent 2000 példányban.
20503.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Madarász Erzsébet - Gőczyné Haviár Margit - Hollné Bernovits Mária: Magyar orvosnők tanácsai nők számára. Bp., 1934, Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20504.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Otto Petzval: Elemente der mathematik für Obergymnasien und Realschulen. Pest, 1856, Johann Herz, 4+513+3 p. Német nyelven. Későbbi átkötött félvászon-kötés, mintás lapélekkel, kissé kopott borítóval.
20505.

Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF