https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 81

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Halasy-Nagy József: Ember és világ. Bp., é. n. , Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 251 p. Kiadói félvászon-kötésben
1
20530.

Halasy-Nagy József: Ember és világ. Bp., é. n. , Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 251 p. Kiadói félvászon-kötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Dr. Tildy Zoltán: Madárszárnyakon. Bp., 1984, Gondolat. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
20531.

Dr. Tildy Zoltán: Madárszárnyakon. Bp., 1984, Gondolat. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Dr. Cseplák György: Árulkodó ujjnyomok. Vallatóra fogott kőkori cserepek. Hn., 2005, Semmelweis. Színes képekkel és diagramokkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval.
1
20532.

Dr. Cseplák György: Árulkodó ujjnyomok. Vallatóra fogott kőkori cserepek. Hn., 2005, Semmelweis. Színes képekkel és diagramokkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Dr. Tauszk Ferenc (szerk.): A belgyógyásat alapvonalai. Budapest, é.n., Stampfel (Révai testvérek). Korabeli egészvászon kötés, tulajdonosi bélyegzőkkel, sérült és javított kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal, szövegközti illusztrációkkal.
1
20533.

Dr. Tauszk Ferenc (szerk.): A belgyógyásat alapvonalai. Budapest, é.n., Stampfel (Révai testvérek). Korabeli egészvászon kötés, tulajdonosi bélyegzőkkel, sérült és javított kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal, szövegközti illusztrációkkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,22
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Id. Issekutz Béla (szerk.): Gyógyszertan és gyógyítás. I. és III. köt. I.: Gyógyszertan, méregtan, gyógyszerrendelés. III.: Gyógyítás, gyermek-, nő- és bőrgyógyászat, sebészet és rokonszakmák, szemészet. Bp., 1957, Medicina/Művelt Nép, 727+(9) p.; 755 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
1
20534.

Id. Issekutz Béla (szerk.): Gyógyszertan és gyógyítás. I. és III. köt. I.: Gyógyszertan, méregtan, gyógyszerrendelés. III.: Gyógyítás, gyermek-, nő- és bőrgyógyászat, sebészet és rokonszakmák, szemészet. Bp., 1957, Medicina/Művelt Nép, 727+(9) p.; 755 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Széll Kálmán: Az egyatomú, ideális gázok Einstein-féle quantumelmélete. Budapest, 1927. (Franklin-Társulat nyomdája.) [55]-68 p. (Különlenyomat a Mathematikai és Physikai Lapok XXXIV. kötetéből.) Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány.
1
20535.

Széll Kálmán: Az egyatomú, ideális gázok Einstein-féle quantumelmélete. Budapest, 1927. (Franklin-Társulat nyomdája.) [55]-68 p. (Különlenyomat a Mathematikai és Physikai Lapok XXXIV. kötetéből.) Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
400 HUF
1,04
EUR
,
1,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
400 HUF
400 500 600
Dr. Kamarás János: Hallgatódzás a szív felett - 1-2 kötet (Egyetemi segédtankönyv). Bp., 1965 Medicina Könyvkiadó, 6 db hanglemez melléklettel. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, kiadói tékában
1
20536.

Dr. Kamarás János: Hallgatódzás a szív felett - 1-2 kötet (Egyetemi segédtankönyv). Bp., 1965 Medicina Könyvkiadó, 6 db hanglemez melléklettel. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, kiadói tékában

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 000 HUF
12,95
EUR
,
14,29
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Bölsche, W[ilhelm]: Das Liebesleben in der Natur. 1-3. köt. Leipzig, 1902-1903, Eugen Diederichs. Német nyelven. Korabeli átkötött egészvászon-kötés, Szalatnai és Weichner-kötés, mintás lapélekkel.
1
20537.

Bölsche, W[ilhelm]: Das Liebesleben in der Natur. 1-3. köt. Leipzig, 1902-1903, Eugen Diederichs. Német nyelven. Korabeli átkötött egészvászon-kötés, Szalatnai és Weichner-kötés, mintás lapélekkel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 800 HUF
12,44
EUR
,
13,71
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Stefan Seidl: Colposcopy. Colposcopical Findings in the Portio, the Vagina and the Vulva. Hamburg, 1980, Rocom. Angol nyelven. Orvosi diák. Kiadói spirálkötésben.
1
20538.

Stefan Seidl: Colposcopy. Colposcopical Findings in the Portio, the Vagina and the Vulva. Hamburg, 1980, Rocom. Angol nyelven. Orvosi diák. Kiadói spirálkötésben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Alvin M. Siegler - Rafael F. Valle - Hans J. Lindemann - Luca Mencagliea: Therapeutic hysteroscopy. Indications and techniques. St. Louis, 1990, C. V. Mosby. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20539.

Alvin M. Siegler - Rafael F. Valle - Hans J. Lindemann - Luca Mencagliea: Therapeutic hysteroscopy. Indications and techniques. St. Louis, 1990, C. V. Mosby. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Howard Rheingold: The Millennium Whole Earth Catalog Paperback San Francisco, 1994. Harper. Kiadói papírkötésben Kézikönyv túlélőknek, hogy mit hol melyik könyvben talál meg az ember. Folio
1
20540.

Howard Rheingold: The Millennium Whole Earth Catalog Paperback San Francisco, 1994. Harper. Kiadói papírkötésben Kézikönyv túlélőknek, hogy mit hol melyik könyvben talál meg az ember. Folio

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
600 HUF
1,55
EUR
,
1,71
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
15 db vegyes könyv, főleg matematika, geometria, közte térképészet, geodézia, stb. Vegyes állapotban.
1
20541.

15 db vegyes könyv, főleg matematika, geometria, közte térképészet, geodézia, stb. Vegyes állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment