Available for bidding
6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
6 000 HUF
Szász Károly: Költemények Szász Károlytól. I-II. kötet (egybekötve) Első kiadás. Pest, 1861. Heckenast Gusztáv. Első kötet: Ifjuság és szerelem - Élet, család, emlékezés. 246 l., Második kötet: Természet. Búbánat. Haza, történet. 258 l., 1 lev. Kopottas, aranyozott, vaknyomásos kiadói piros félvászon kötésben. Zichy Imre (1909-1999) balkezes amatőr teniszező, gróf és feltaláló. pecsételt ex librisével
up to 1.000 HUF | 100 HUF |
up to 5.000 HUF | 200 HUF |
up to 10.000 HUF | 500 HUF |
up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
over 1.000.000 HUF | 100.000 HUF |