Available for bidding
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
1 800 HUF
Szerelmes versek. Világirodalmi antológia két évezred költészetébÅ‘l. Képes Géza, Radnóti Miklós, Szemlér Ferenc, Vas István műfordÃtásai. Budapest, (1941). Szukits Könyvkiadó (Hungária Nyomda Rt.) 139 + [3] p. Egyetlen kiadás. Kolofon: ,,E gyűjteményt angol, észt, finn, francia, görög, latin, német, olasz, orosz, román és spanyol versekbÅ‘l Képes Géza, Radnóti Miklós, Szemlér Ferenc és Vas István fordÃtották. A kötete 1941 október és november havában, a Szukits könyvkiadó megbÃzásából a Hungária Nyomda Rt. nyomtatta, Lengyel Lajos terve szerint. A kötés Kner Erzsébet, a borÃtólap B. Csillag Vera munkája". Az elsÅ‘ elÅ‘zéken régi kereskedÅ‘i könyvjegy, régi ajándékozási bejegyzés és tulajdonosi bélyegzés. Aranyozott, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben, felül vörös festésű lapszélekkel. Jó példány.
up to 1.000 HUF | 100 HUF |
up to 5.000 HUF | 200 HUF |
up to 10.000 HUF | 500 HUF |
up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
over 1.000.000 HUF | 100.000 HUF |