Number of items: 529

21271.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Morrison, Judith H.: Ájurvéda. Harmóniában önmagaddal és a természettel. 2013, Kossuth. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21272.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
21273.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
21274.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Daniel M. Jones - Theresa Cheung: Válj eggyé az Erővel! 9 lecke a Jedista Mesterré válásához. Ford.: Rézműves László. Bp., 2017, Kiskapu. Kiadói papírkötés.
21275.

Available for bidding
2 600 HUF
6,74
7,43
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Modern Magyar Könyvtár 3 kötete: Szomaházy István: Mesék az irogépről, Móricz Pál: Régi magyar élet, Herczeg Ferenc: Andor és András. Kopott kötésben.
21276.

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Victor Hugo: A párisi Notre-Dame I-II. Ford.: Szabolcsi Géza. Világirodalom Könyvtár sorozat. é.n., kopott egészvászon kötés.
21277.

Available for bidding
1 000 HUF
2,59
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Jean de la Bréte: Kísértő árny. Ford.: Trugly Margit. Bp., ,"Magyar Kultúra", 106 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
21278.

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Bóka László: A magyar irodalom története a két világháború között 1919-1945. Hozzákötve: Kardos László: Világirodalom. (Thomas Mann, Gorkij, Majakovszkij, Solohov, A. Tolsztoj.) Hozzákötve: Pais Dezső: A magyar irodalmi nyelv. Hozzákötve: A mai magyar nyelvjárások. ELTE BTK. Bp., 1957-1956-1951, Felsőoktatási Jegyzetellátó, 90+70+44+35 p. Átkötött félvászon-kötés. Megjelent 400, 300, és 230 példányban.
21279.

Bóka László: A magyar irodalom története a két világháború között 1919-1945. Hozzákötve: Kardos László: Világirodalom. (Thomas Mann, Gorkij, Majakovszkij, Solohov, A. Tolsztoj.) Hozzákötve: Pais Dezső: A magyar irodalmi nyelv. Hozzákötve: A mai magyar nyelvjárások. ELTE BTK. Bp., 1957-1956-1951, Felsőoktatási Jegyzetellátó, 90+70+44+35 p. Átkötött félvászon-kötés. Megjelent 400, 300, és 230 példán...

Available for bidding
2 200 HUF
5,70
6,29
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Fedor Ágnes: Sárga nárcisz. Egy marék vers. 1939-1945. Bp., 1945, Magyar Téka, 39 p. A címlap Gábor Éva munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, a gerincen apró szakadással, az elülső borító hullámos.
21280.

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Veér Imre: Ovidius - A szerelem művészete. - -- versei. Bp., 1917., Aczél Testvérek,(Uránia-ny.), 200 p. Első kiadás. Kiadói szecessziós papírkötés, szakadozott borítóval és gerinccel, szakadt címlappal.
21281.

Available for bidding
2 200 HUF
5,70
6,29
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
J. Spillmann: A gyónási titok áldozata. Bp.,(1942.) ,Korda Rt. 2. kiadás. A borító Pál György munkája. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és kötéssel, a borító részben elvált a könytesttől.
21282.

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF