Number of items: 529

Poe, Edgar Allan: Arthur Gordon Pym, a tengerész. Ford.: Tiszay Andor. A kaland klasszikusai. Bp., [1943], Forrás, 189+(3) p. A borító Sebők Imre munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, a címlapon sarokhiánnyal.
21295.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Barsi Ödön: El Dorado. Történelmi kalandregény. Bp., [1944], Forrás, 172+(4) p. Első kiadás. A borító Sebők Imre munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
21296.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dr. Szilasi Jakab: Czukrok, czukros anyagok és megvizsgálásuk. Bp., 1892, K. M. Természettudományi Társulat. Félvászon kötés, címlap hiányzik, kissé kopottas állapotban.
21297.

Available for bidding
3 600 HUF
9,33
10,29
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Jónás János - Schack Béla: Kis kereskedelmi levelező. Kereskedő tanonciskoláknak. Bp., 1911, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 2 sztl. lev.+ 176 p.+ 5 (kihajtható mellékletek) t. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, kissé vetemedett kötéstáblákkal. (Ritka!)
21298.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Ady Endre: Vér és arany. Bp., 1919, Pallas, 156+(2) p. Ötödik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, ragasztott gerinccel, részben szétváló fűzéssel, tulajdonosi bejegyzéssel.
21299.

Available for bidding
1 000 HUF
2,59
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Thomas Bernhard: Régi mesterek. (Komédia.) Bp., 1998., Palatinus. Kiadói kartonált papírkötés.
21300.

Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Eősze László: Kodály Zoltán élete képekben. A művész, Kodály Zoltán (1882-1967) zeneszerző által ALÁÍRT példány! Bp., 1957, Zeneműkiadó, 48 p.+26 t. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, ajándékozási sorokkal, benne az aláíró személy, Kodály Zoltánra utaló résszel.
21301.

Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Klaniczay Tibor: Pallas magyar ivadékai. Bp.,1985,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21302.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kós Károly: Testamentum és agrikultúra. Válogatás a szerző életművéből. Mészáros József előszavával. Kolozsvár, 1997, Gazda Kiadó. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült gerinccel.
21303.

Available for bidding
3 600 HUF
9,33
10,29
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Móricz Zsigmond: Magyarok. Elbeszélések. Bp., é.n. (cca 1913-1918), Légrády, 170+(2) p. Ötödik kiadás. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé viseltes, foltos, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, a fűzéstől elváló lapokkal.
21304.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Szinetár Miklós: 88 és fél. Bp., 2021, Noran Libro. Kiadói kartonált papírkötés.
21305.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Gál György Sándor: Egy faun délutánja (Claude Debussy életregénye). DEDIKÁLT! Bp., 1974, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21306.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF