https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 529

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Pap Károly: Adalékok Arany debreczeni diákságához. Különlenyomat. Bp., 1912, (Franklin-ny.), 2+16 p.+1 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
1
21331.

Pap Károly: Adalékok Arany debreczeni diákságához. Különlenyomat. Bp., 1912, (Franklin-ny.), 2+16 p.+1 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
600 HUF
1,55
EUR
,
1,71
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
Oppel Jenő: Hutten Ulrik törekvései. Esztergom, 1903, Buzárovits Gusztáv, 107+1 p.Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, de belül jó állapotban.
1
21332.

Oppel Jenő: Hutten Ulrik törekvései. Esztergom, 1903, Buzárovits Gusztáv, 107+1 p.Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, de belül jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
300 HUF
0,78
EUR
,
0,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
300 HUF
300 400 500
Kis-Erős Ferenc: Poétika. Hozzákötve: Verstan. Bp., 1916, Szent-István-Társulat, 134+79+1 p. Átkötött félvászon-kötés, néhány lapon bejelöléssel.
1
21333.

Kis-Erős Ferenc: Poétika. Hozzákötve: Verstan. Bp., 1916, Szent-István-Társulat, 134+79+1 p. Átkötött félvászon-kötés, néhány lapon bejelöléssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
800 HUF
2,07
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Fehér S. Géza: The Danubian Herald and Who's Who. Part I. The Hungarian Foreign Trade Who's Who in Hungary. Bp., 1947, (Tipográfia Műintézet-ny.), 96 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
1
21334.

Fehér S. Géza: The Danubian Herald and Who's Who. Part I. The Hungarian Foreign Trade Who's Who in Hungary. Bp., 1947, (Tipográfia Műintézet-ny.), 96 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
800 HUF
2,07
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Ady Endre: Az Illés szekerén. Ady Endre Legujabb Versei. Bp., 1918., Pallas, 171+5 p. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, foltos és javított gerinccel, kissé foltos borítón szakadásokkal, feltehetően felvágásból eredő egyenetlen lapszélekkel.
1
21335.

Ady Endre: Az Illés szekerén. Ady Endre Legujabb Versei. Bp., 1918., Pallas, 171+5 p. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, foltos és javított gerinccel, kissé foltos borítón szakadásokkal, feltehetően felvágásból eredő egyenetlen lapszélekkel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,36
EUR
,
11,43
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Szabó Dezső: Az elsodort falu II. kötet Bp., 1920, Táltos Kiadása, 279+1 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott, álbordás félbőr kötésben, kis kopással
1
21336.

Szabó Dezső: Az elsodort falu II. kötet Bp., 1920, Táltos Kiadása, 279+1 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott, álbordás félbőr kötésben, kis kopással

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
100 HUF
0,26
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
100 HUF
100 200 300
Biró Lajos: A császár és más férfiak. Novellák Bp., 1911, Politzer. Kiadói papírkötés, sérült borító hátoldala hiányzik, laza kötéssel, néhány lap széle sérült
1
21337.

Biró Lajos: A császár és más férfiak. Novellák Bp., 1911, Politzer. Kiadói papírkötés, sérült borító hátoldala hiányzik, laza kötéssel, néhány lap széle sérült

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
3,63
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Halliburton, Richard: Varázscsizmában a Föld körül. Ford.: Görög Imre. Bp., [1938], Tolnai, 224 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval.
1
21338.

Halliburton, Richard: Varázscsizmában a Föld körül. Ford.: Görög Imre. Bp., [1938], Tolnai, 224 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Kakuk Zsuzsa: Kossuth kéziratai a török nyelvről. A Körösi Csoma Kiskönyvtár sorozat 3. darabja. Bp., 1967, Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült
1
21339.

Kakuk Zsuzsa: Kossuth kéziratai a török nyelvről. A Körösi Csoma Kiskönyvtár sorozat 3. darabja. Bp., 1967, Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Gaál Györg - Banga Ferenc - Szemethy Imre: A' Tutdó Palótz, avagy Furkáts Tamásnak mónosbélbe lakó sógor-urához írtt levelei. I.-II. Szilágyi Márton utószavával. Képes Próza Tár. Bp., 1999., ELTE Historia Litteraria Alapítvány. Kiadói papírkötés.   Számozott (171./600), az illusztrátorok, Banga Ferenc (1947- ) és Szemethy Imre (1945- ) grafikusok által aláírt példány. Alatta Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak szóló dedikációval!
1
21340.

Gaál Györg - Banga Ferenc - Szemethy Imre: A' Tutdó Palótz, avagy Furkáts Tamásnak mónosbélbe lakó sógor-urához írtt levelei. I.-II. Szilágyi Márton utószavával. Képes Próza Tár. Bp., 1999., ELTE Historia Litteraria Alapítvány. Kiadói papírkötés. Számozott (171./600), az illusztrátorok, Banga Ferenc (1947- ) és Szemethy Imre (1945- ) grafikusok által aláírt példány. Alatta Mohás Lívia (1928-2024...

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Karl W. Hiersemann Katalog 600. Geschichte Teil III: Europäische Geschichte. Enthält u. a. Teile der Bibliotheken des Königs Friedrich August II von Sachsen und Dr. Oscar Kling, Frankfurt A. M. Leipzig, 1930, Karl W. Hiersemann. Német nyelvű katalógus. Benne Magyarországra vonatkozó résszel (153-158 p.) Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
1
21341.

Karl W. Hiersemann Katalog 600. Geschichte Teil III: Europäische Geschichte. Enthält u. a. Teile der Bibliotheken des Königs Friedrich August II von Sachsen und Dr. Oscar Kling, Frankfurt A. M. Leipzig, 1930, Karl W. Hiersemann. Német nyelvű katalógus. Benne Magyarországra vonatkozó résszel (153-158 p.) Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
500 HUF
1,30
EUR
,
1,43
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Gombos Imre: Szövetkezeti mozgalom. Bp., 1947., Magyar Állami Nyomda, 172 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
1
21342.

Gombos Imre: Szövetkezeti mozgalom. Bp., 1947., Magyar Állami Nyomda, 172 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
300 HUF
0,78
EUR
,
0,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
300 HUF
300 400 500

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment