Books: Other rarities Number of items: 529
3223682
21367
479
Other collectibles
Joszif Brodszkij: Gyűjtőknek való. Esszék. Vál.: M. Nagy Miklós. Ford.: Erdélyi Annamária, Gy. Horváth László et alii. Bp., 1998., Európa. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3253596
21368
479
Other collectibles
Szili Leontin: Magányos sziget. A szerző, Szili Leontin (1901-1987) író, dramaturg által DEDIKÁLT példány! Bp.,[1944.], Athenaeum, 322 p. Első magyar kiadás! Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3253611
21369
479
Other collectibles
F. W. Bain: Holdsarló. Hindu szerelmi történet a szanszkrit kézirat nyomán. Ford.: Baktay Ervin. Bp.,[1918.], Rózsavölgyi,(Korvin-ny.), 243+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3272271
21370
479
Other collectibles
Lempérth Géza: Régi magyar levelesláda. Bp., 1923, Pantheon. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3223987
21371
479
Other collectibles
Helikon Kiskönyvtár, 2 kötete: Gustave Flaubert: Három mese. Szász Endre illusztrációival. Komoróczy Géza jegyzeteivel. Ford.: Hevesi András, Lányi Viktor, Bartócz Ilona. Bp, 1965, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (1062./1600) példány.; Stendhal: Armance. Jelenetek egy párizsi szalonból 1827-ből. Ford.: Rónay György. Bp, 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-köté... {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3253979
21372
479
Other collectibles
Cserháti Csupkó Lajos - Szunyogh Árpád: Száz humoros konferansz. Bp.,én.,Kókai Lajos, 107+1 p. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen szakadással. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3254063
21373
479
900
Other collectibles
Kriza János: Vadrózsák. Székely népköltési gyűjtemény. II. köt. Bp., 1943, Bibliotheca, 175+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos, a könyvtesttől nagyrészt elvált borítóval, szétváló fűzéssel, tulajdonosi bélyegzőkkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 1 000 1 200
3228283
21374
479
Other collectibles
Jankovics Marcell: Félszáz névtelen magyar. Pillanatképek. Bp.,[1940.],Kir. M. Egyetemi Nyomda, 255 p. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3228509
21375
479
Other collectibles
Várnai Zseni: Üldözött versek. Bp., 1945, Athenaeum, 202 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, néhány laza lappal, két lapon szöveget nem érintő hiánnyal, foltos, egy lapon ceruzás aláhúzásokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3254030
21376
479
Other collectibles
Dunkel Norbert: A világ urai. Visszaemlékezések és intimitások világhírű művészek életéből, számos ismeretlen levéllel. - - emlékiratai. Bp., [1933], szerzői kiadás (Kir. M. Egyetemi Ny.), 294+(2) p. A címlap vitéz Bajor-Bayer Gusztáv munkája. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, néhány foltos lappal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3125691
21377
479
Other collectibles
Jordáky Lajos: Kovács Katona Jenő. Emberi kérdés. Balogh Edgár előszavával. Testamentum. Bukarest, 1977, Politikai Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3251356
21378
479
Other collectibles
Gaal Mózes: Aranyos köd. Világirodalom Gyöngyei. Bp., 1901, Franklin, 167+1 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035