Number of items: 529

Farrére, Claude: Az örök élet háza. Ford.: Kállay Miklós. Békéscsaba, 1918, Tevan. Fantasztikus, misztikus regény. Átkötött félvászon kötés.
21427.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 HUF
1,30
1,43
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
21428.

Available for bidding
100 HUF
0,26
0,29
Minimum bid:
200 HUF
200 300 400
21429.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
21430.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
21431.

Available for bidding
300 HUF
0,78
0,86
Minimum bid:
300 HUF
300 400 500
21432.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Bendetz Móric: Grafológia a gyakorlatban. 70 analízis magyarázatokkal. 77 írásképpel. Bp., é.n. (cca 1940), Dr. Bendetz és Társa, 220 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé sérült lappal.
21433.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Soltész Ferenc (szerk.): Magyar-latin zseb-szótár iskolai használatra. Kérészi István, Soltész János, Szinyei Gerzson, Szivos Mihály közreműködésével szerk. - - . Sárospatak, 1868, Steinfeld B.-ny., 3 sztl. lev.+ 1536 (hasábszámozás). Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, kissé foltos lapokkal.
21434.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Kultura és Tudomány sorozat 2 kötete: Kant-breviarium. Kant világnézete és életfelfogása. Összeáll.: Gross Félix. Ford.: Polgár Gyula. + Benedek Marcell: A modern világirodalom 1800-1920. Bp., 1917-1920, Franklin-Társulat. Kiadói félvászon-kötés / kartonált papírkötés, az egyik kötet gerincen kisebb sérülésekkel, sérült kiadói papírborítóban.
21435.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Jakubovich Emil: A székely rovásírás legrégibb ábécéi. A Magyar Nyelvtudományi Társaság kiadványai 35. sz. Bp., 1935, Magyar Nyelvtudományi Társaság, 16 p.+ IV t. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
21436.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Harsányi Zsolt: Ember küzdj'... Madách életének regénye. I-III. köt. Bp.,1942,Singer és Wolfner. 4. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítókban, kissé kopott borítókkal.
21437.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3 db könyv - Szalatnai Rezső: elindulunk és visszatérünk; Magyar írók nyomában; A hűség nyelve. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.
21438.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF