Number of items: 528

3 db könyv - Fekete Sándor: A szibériai métely. Egy Petőfi-legenda feltámadása és újbóli elhantolása. + Illyés Gyula: Tűz vagyok. + Szalai Anna: Koszorúcsata. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.
21452.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Badics Ferenc: Fáy András életrajza. Bp., 1890,MTA, 1 t. +671+1 p. Átkötött egészvászon-kötés, régi intézményi bélyegzésekkel, foltos, kopott borítóval, sérült gerinccel.
21453.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
21454.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Váczy János: A magyar irodalom története középiskolák s tanítóképző intézetek használatára. I. köt.: A legrégibb kortól Kisfaludy Károlyig. Szerk.: - -. Bp., 1905, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t.+IV+432 p. 2. kiadás. Korabeli egészvászon-kötés, kassai Szoukup J. Sándor kassai könyvkötészete, foltos, kopott borítóval, aláhúzásokkal és bejelölésekkel.
21455.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Edgar Wallace 3 műve: A sárga kígyó, A Polyanthia titka, A repülő gárda. Bp., Dick Manó - Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal.
21456.

Available for bidding
2 600 HUF
6,74
7,43
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Aszalay József: Szellemi röppentyűk, történelmi s humoristikai szinezettel. Pest, 1859, Herz János-ny., 2 sztl. lev.+ 419+(1) p. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, a címlapon kisatírozott névbejegyzéssel.
21457.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Jónás János - Schack Béla: A magyar és német kereskedelmi levelezés kézikönyve, egyszersmind kereskedelem-ismertető. Bp., [1903], Lampel Róbert, VI+(2)+400 p. Melléklet: Tárgyi és nyelvi magyarázatok, 74+(2) p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, sérült gerinccel, belül jó állapotban.
21458.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Petőfi Sándor: Az apostol. 1948, Magyar Partizánok Bajtársi Szövetsége. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21459.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dr. Walter János: Gaudeamus I-II-III. Bp., Szent István Társulat. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21460.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Passuth László: Megszólal a sírvilág. Regény. A szerző, Passuth László (1900-1979) író, műfordító által DEDIKÁLT példány! Bp.,1959,Móra, 595+3 p.+15 sztl. lev. Első kiadás! A borító Richter Ilona munkája. Kiadói félvászon-kötés, szakadt kiadói illusztrált papír védőborítóban, kissé kopott borítóval.
21461.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
The Complete Works of Shakespeare. Edited with a Glossary by W. J. Crag. Mészöly Dezső (1918-2011) Kossuth-díjas író, költő, műfordító autográf possessori bejegyzésével az elülső szennylapon, és a könyvben neki szóló üres borítékkal. London, 1926, Oxford Univesity Press. Kiadói egészvászon-kötésben, javított gerinccel és borítóval, néhány restaurált lappal.
21462.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
[Theophilus Lány: Lis Transilvanica seu practica, Transylvanorum litigandi methodus. Claudiopoli (Kolozsvár), 1799., Typ. Martini Hochmaister,] III-X+2+116 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal
21463.

Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF