Number of items: 529

Pirnát Antal: Gerendi János és Eössi András. DEDIKÁLT! Különlenyomat. Bp., 1970, Akadémiai Nyomda, 681-684 p.
21513.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Gulyás József: Bizonyságok. Sárospatak, 1936, Kisfaludy László, 4+20+4 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
21514.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár évkönyve IV. 1949-1954. Fővárosi Könyvtár Évkönyve XVI. Bp.,1955., Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár, 154+1 p.+XVI t.+1 (kihajtható térkép) t. Kiadói papírkötés, foltos.
21515.

Available for bidding
900 HUF
2,33
2,57
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
Felső Magyar-országi Minerva. Nemzeti Folyó-írás. Kilencedik évi Folyamat. 1834. (Első kötet.] Bábolna, 1975, Üzemi-ny., 4+15+3 p. Az 1834-ben megjelent mű Berzeviczyre vonatkozó részének hasonmás kiadása. Kiadói papírkötés, 4 foltos lappal. Megjelent 250 példányban.
21516.

Available for bidding
2 200 HUF
5,70
6,29
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Sárosy Gyula Arany trombitája s egyéb hazafias költeményei. Nemzeti Könyvtár XVII. köt. Sárosy Gyula összes művei. I. köt. Kiadja Abafi Lajos. Bp.,[1881.], Aigner Lajos, (Wilckens F. C. és Fia-ny.), 4+304+3 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
21517.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
John Milton válogatott költői művei. Bp., 1978, Európa. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21518.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
21519.

Available for bidding
500 HUF
1,30
1,43
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Barna Jónás: A szabadságharc hősregéi I. Bp., 1900, Neuwald Illés. Kiadói szecessziós kartonált kötés, viseltes állapotban.
21520.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Petri György versei. Bp., 1991, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21521.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Lisztóczky László: Hangszer az Isten kezében. Lapok egy megíratlan memoárból. Eger, 2017, Dsida Jenő Baráti Kör. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21523.

Available for bidding
1 000 HUF
2,59
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
21524.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Sárosy Gyula művei I-II. köt. I. köt.: Sárosy Gyula vegyes költeményei. II. köt.: Sárosy Gyula színművei és kisebb prózái. Életrajzi bevezetéssel ellátva kiadja Abafi Lajos. Nemzeti Könyvtár. Bp., én.[1883?.], Aigner Lajos, (Wilckens F. C. és Fia-ny.), 2+359+V p.; LVIII+306+1 p. Kiadó egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés,kissé kopott borítókkal, a II. kötetben hiányzó szennylapokkal, az I. kötetben az utolsó előtti lap kijár, az utolsó lapot pedig fordítva kötötték be.
21525.

Sárosy Gyula művei I-II. köt. I. köt.: Sárosy Gyula vegyes költeményei. II. köt.: Sárosy Gyula színművei és kisebb prózái. Életrajzi bevezetéssel ellátva kiadja Abafi Lajos. Nemzeti Könyvtár. Bp., én.[1883?.], Aigner Lajos, (Wilckens F. C. és Fia-ny.), 2+359+V p.; LVIII+306+1 p. Kiadó egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés,kissé kopott borítókkal, a II. kötetben hiányzó szennylapokkal, az I. kötet...

Available for bidding
3 600 HUF
9,33
10,29
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF