Number of items: 528

Rod Stewart: Rod. The Autobiography. London, 2012, Century, angol nyelven, kartonált papírkötés, karton védőborítóval.
21627.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
A Szovjetunió békéért és a haladásért. Bp., 1950. HM csoportfőnökség. 208p. Gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon kötés, zománcozott bronz plakettel.
21628.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Weöres Sándor: Áthallások, Bp., 1977 Szépirodalmi kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21629.

Available for bidding
1 000 HUF
2,59
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Kornis Mihály: Napkönyv. Történetünk hőse. A szerző, Kornis Mihály (1949-) József Attila-díjas író, drámaíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1994, Pesti Szalon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21630.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Nagy Karola: Itt voltam... Egy lélek vándorlása és elhamvadása. Benedek Marcell előszavával Sajtó alá rendezte és életrajzi adatokkal ellátta Benamy Sándor Bp. (1934.) Epocha. 1 t. 306 l. Nagy Karola (1906-1933) erdélyi magyar író, újságíró a Brassói Lapok, Népújság és bukaresti lapok munkatársa volt. A nagyon fiatalon elhunyt író életművének egyetlen teljes kiadása a kötet. Kiadói, laza egészvászon kötésben.
21631.

Nagy Karola: Itt voltam... Egy lélek vándorlása és elhamvadása. Benedek Marcell előszavával Sajtó alá rendezte és életrajzi adatokkal ellátta Benamy Sándor Bp. (1934.) Epocha. 1 t. 306 l. Nagy Karola (1906-1933) erdélyi magyar író, újságíró a Brassói Lapok, Népújság és bukaresti lapok munkatársa volt. A nagyon fiatalon elhunyt író életművének egyetlen teljes kiadása a kötet. Kiadói, laza egészvász...

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Nagy Mari - Vidák István: Játékok vízparti növényekből. DEDIKÁLT! Bp., 1980, Móra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21632.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
21633.

Bíró József 4 műve. A szerző, Bíró József (1951- ) költő, író, képzőművész által Ladányi József (1955-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példányok. A Tükörmáglya c. kötetben a szerző Ladányi Józsefhez írt autográf levelével. Szájzár. Három könyv. (1985-1995.) Bp., 1997, Új Mandátum - Hatodik Síp Alapítvány. Kiadói papírkötés..; Kado. Bp., 2007, Orpheusz. Kiadói papírkötés.; Vénusz légycsapója. B...

Available for bidding
1 000 HUF
2,59
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Széles Klára 3 műve. Mind a 3 a szerző, Széles Klára (1936-) irodalomtörténész, kritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány.   Hálás utókor? Miskolc, 2000, Felsőmagyarország Kiadó. Kiadói papírkötés.;   Henszlmann Imre művészetelmélete és kritikusi gyakorlata. Irodalomtörténeti Füzetek 126. sz. MTA Irodalomtudományi Intézete. Bp., 1992., Argumentum. Kiadói papírkötés.;   A létté vált hiány. Esszék, tanulmányok mai irodalmunkról. Miskolc, 1995, Felsőmagyarország Kiadó. Kiadói papírkötés.;
21636.

Széles Klára 3 műve. Mind a 3 a szerző, Széles Klára (1936-) irodalomtörténész, kritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Hálás utókor? Miskolc, 2000, Felsőmagyarország Kiadó. Kiadói papírkötés.; Henszlmann Imre művészetelmélete és kritikusi gyakorlata. Irodalomtörténeti Füzetek 126. sz. MTA Irodalomtudományi Intézete. Bp., 1992., Argumen...

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
György Péter: Néma hagyomány (2000). Szerk.: Csáki Judit, Magvető Kiadó, Bp., 347p+7. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
21637.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
21638.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
21639.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Szántó György: Öt fekete holló. Budapest, é.n., Tibor Könyvkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés, , eredeti, minimálisan sérült papírborítóval
21640.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF