Books: Other rarities Number of items: 529
3241114
21235
479
Other collectibles
Rákos Sándor: Az eb válaszol. (Dedikált!) Bp., 1949, Egyetemi Nyomda NV., 41+(3) p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval. A szerző, Rákos Sándor (1921-1999) költő, esszéíró, műfordító által Tardos Tibor (1918-2004) író, műfordító, forgatókönyvíró részére dedikált példány. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3271548
21236
479
Other collectibles
Gábor Andor: Duó. Tréfás versek és verses tréfák. Bp.,[1917],Dick Manó, 158+2 p. Átkötött félvászon-kötésben, hiányzó elülső szennylappal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3271541
21237
479
Other collectibles
Sós Endre: Európa drámája. Korszerű magyar írások. Bp., 1936, Victoria. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, és kötéssel, kijáró lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3270807
21238
479
Other collectibles
Haypál Tibor: Névadóink. Kádár Jánosnak DEDIKÁLT! H.n., é.n. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3266959
21239
479
Other collectibles
Kincs István: Édes Bözsike. Kőszeg, 1927, Emericanum, kissé sérült papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3266965
21240
479
Other collectibles
Rédey Pál: Az elfelejtett ember. Bp., 1978, Magyarországi Evangélikus Egyház, egészvászon kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 200 1 400 1 600
3267250
21241
479
Other collectibles
5 db ponyva és tudományos-fantasztikus könyv {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3271847
21242
479
Other collectibles
Kávéház-sirató. Törzshelyek, írók, műhelyek. Vál. és az összekötő szöveget írta: Erki Edit. H.n., 1998, Officina '96. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3266842
21243
479
Other collectibles
Kölcsey Ferencz minden munkái, 10. kötet. Harmadik kiadás. 1887, Franklin, dúsan aranyozott, festett kiadói egészvászon díszkötés, kopott borító, sérült könyvtest, kijáró lappal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3266898
21244
479
Other collectibles
Kisfaludy Sándor: Himfy szerelmei. Gróf Szécsen Antal bevezetésével. Bp., é.n., Athenaeum, 1 (címkép) t.+ 240 p. A címlapon Basch Árpád illusztrációjával. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kissé sérült, kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3266895
21245
479
Other collectibles
Erdős Renée: Versek. Márkus Géza rajzaival. Bp., 1902, Pallas, foltos egészvászon kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3267253
21246
479
Other collectibles
A dobermann (Kutyakönyvtár) (Reinhild Klein), 70 p. Kiadói papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035