Books: Religion

Number of items: 84

Szabó József: A szónoki taglejtés. Bp., 1942, Korda, 142 p. A borító Márton Lajos munkája. Kiadói papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól és szétvált.
20896.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Vegyes vallási könyvtétel, 4 db:  Summarium Theologiae Moralis. (Taurinorum Aug. -Romae, 1921, Petri Marietti.) Latin nyelven. Egészvászon-kötés.; Anklänge. Német nyelven. Kopott egészbőr-kötésben, kijáró könyvtesttel, hiányzó címlappal, foltos lapokkal.; Manuele Clericorum in quo habentur Instructiones asceticae liturgcaeque ac variarum precum formulae. Ratsibonae, 1907, Friderici Pustet. Latin nyelven. Egészvászon-kötés.; Manuele Sacerdotum. Pars I. Ascetica. Coloniae, 1868, Joannis Petri Bachemii. Latin nyelven. Kopott egészbőr-kötésben.;
20897.

Vegyes vallási könyvtétel, 4 db:

Summarium Theologiae Moralis. (Taurinorum Aug. -Romae, 1921, Petri Marietti.) Latin nyelven. Egészvászon-kötés.;
Anklänge. Német nyelven. Kopott egészbőr-kötésben, kijáró könyvtesttel, hiányzó címlappal, foltos lapokkal.;

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Balanyi György: A szerzetesség története. Bp., 1923, Szent István Társulat. Kiadói papír kötés, sérült gerinccel.
20898.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Dr. Melichár Kálmán: A zsinatok. Szent István Könyvek 98. Bp., 1932, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
20899.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
20900.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
A megigazulás útja. Törvény vagy evangéliom. A galíciai levél. Az Újtestámentom Szent-Iratai VIII. Sopron, 1941, Keresztyén Igazság. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, viseltes állapotban.
20901.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Zborovszky Ferenc: A keresztény bölcselet. I. kötet: Természetbölcselet. Donát cosmologiája nyomán írta - -. Bp.,1928,Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés.
20902.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Richard Müller - Alfons Pausch - Jutta Pausch: Máté, a vámszedőből lett apostol. A vám- és pénzügyőrök védőszentje. Ford.: Rátki Emőke. hn., én.,VIVA Média Holdig. Kiadói kartonált papírkötés.
20903.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Johann Baptist Hardtmuth: Das Abendglöcklein. Wien, 1860, A. Pichler's Witwe & Sohn, 4+186+2 p.+1 t. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
20904.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
[Alber Nepomuk János (1753-1830)] Joannes Nepomuk Alber: Institutiones hermeneuticae scripturae sacrae veteris testamenti [...] II. köt. Pest, 1817, Trattner János Tamás, 470+(2) p. Latin nyelven. Kartonált papírkötésben, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
20905.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Nagyfalusy Lajos: Takáts Márton érseki helynök Kalocsán. Kiadványok Jézustársasága Magyarországi Történetéhez. Tanulmányok 20. Bp., 1942., Pray Rendtörténetíró Munkaközösség, 26 p. Kiadói papírkötés, régi bélyegzéssel, foltos.
20906.

Available for bidding
800 HUF
2,07
2,29
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
20907.

Walter Gyula: Jubileumi emlékfüzér. Dr. Majer István czimz. püspök, pápai präletus, egyszergom-főszékesegyházi kanonok, ált. érseki helynök, a jeles Lipót- és a vaskoronarendek lovagja, bekebelezett hittudor stb. stb. az országszerte tisztelt István Bácsi forradalmi műveinek jegyzéke. 1835-1885. Írói jubileuma alkalmából összeáll. és közli Dr. - - Esztergom, 1885, Buzárovits Gusztáv, 24 p. Kiadói ...

Available for bidding
1 000 HUF
2,59
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF