Serpahinus Farkas (Farkas Szerafin): Scriptores ord. min. S. P. Francisci provinciae Hungariae reformatae nunc. S. Mariae. Pozsony, 1879, Typis Caroli Angermayer, Prius Aloysii Schreiber. 191p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és borítóval, könyvtest majdnem két részre vált.
A Szűz Máriáról nevezett Szt. - Ferenczrend lelki testvérületébe (confraternitas) hálás indulattal felvett s erre vonatkozó okmánnyal megtisztelt t. cz. egyházi és világi jótevőknek névtára. Veszprém, 1882, Krausz Armin, 16 p. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
H. Hurter S.J.: Theologiae specialis, pars altera, complectens tractatus tres de deo et uno et trino, de deo creatore et de verbo incarnato. Második kötet. Innsbruck, 1900, Academica Wagneriana. Latin nyelven. 10. átdolgozott kiadás. Átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötésben, régi intézményi bélyegzőkkel, kissé kopott gerinccel és borítóval, néhány kevés lapon ceruzás jelölésekkel, néhány nagyon...
Praelectiones propaedeuticae in exegesim biblicam (promanuscripto). H.n., 1903, Ad Claras Aquas : Typogr. Collegii S. Bonaventurae,. Latin nyelven. Későbbi aranyozott félvászon kötésben, kissé kopott és kissé foltos gerinccel, kopott borítóval körbevágva, kissé foltos címlapon apró szakadással valamint régi intézményi és tulajdonosi bélyegzővel, kihajtható melléklet sérült.
XI. Pius pápa Quadragesimo anno kezdetű apostoli körlevele a társadalmi rend megújításáról. Bp., 1932, Szent István-Társulat, 83 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. + 1942 XII. Pius pápa 1942. évi karácsonyi rádióbeszéde. Ford.: Galla Ferenc. Bp., 1943, Actio Catolica Országos Elnöksége, foltos, 48 p.
Renan, [Ernest] Ernő: Az apostolok. Bécs, 1866, Holzhausen Adolf, 1 sztl. lev. + 442 p. Első magyar nyelvű kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzésekkel.
Hoppe Alfréd: Krisztus az én életem. III. kötet. Bp.-Winterberg-New York, 1926, Steinbrener ker. János. Kiadói kopott aranyozott egészvászon kötés, lapokon folttal.