Books: Religion Number of items: 84
3267130
20920
479
Books: Religion
Other collectibles
4 darab vallási témájú kiadvány, közte Kempis Tamás: Krisztus követése, Vikár György: Zákeus, stb. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3146735
20921
479
400
Books: Religion
Other collectibles
Dr. Friedrich Schulze: Deutsche Bibeln vom ältesten Bibeldruck bis zur Lutherbibel. Leipzig, 1934, Bibliographisches Institut. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, egy kijáró táblával. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
400 500 600
3148528
20922
479
400
Books: Religion
Other collectibles
Officia Propria In Festis SS. Patronorum Ad Usum Fratrum Minorum Provinciae S. Joannis a Capistrano in Hungaria. Vác, 1935, Kapisztrán-ny. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, foltos. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
400 500 600
3225419
20923
479
Books: Religion
Other collectibles
Robert O. Lathman: A győztesek egyike. Aylward Gladys utja és harca. Saját feljegyzései után elmondja: - - -. Gépelt, egészvászon-kötésben, azonosítatlan fordító munkája, 4+93 p. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3263399
20924
479
Books: Religion
Other collectibles
Ave Maria stella. Katholisches Gebetbuch für den öffentlichen Gottesdienst und den privatgebrauch. München, (1893.), A. Scholz. Német nyelven. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, díszes litografált címlappal, aranyozott lapélekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3081457
20925
479
200
Books: Religion
Other collectibles
[Nicholas Wiseman] Wiseman Miklós: Fabiola vagy a katakombák egyháza. III-IV. [egy kötetbe kötve.] Ford. Haudek Ágoston. Steinle Ede illusztrációival. Bp., 1911, Szent-István-Társulat,; 130+2+157+3 p. II. kiadás. Egészvászon-kötésben, {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
200 300 400
3264017
20926
479
Books: Religion
Other collectibles
7 db vallási témájú könyv: Szent Lukács: Üdvözítőnknek, Jézus Krisztus urunknak élete.; A magyar evangélikus egyház istentiszteleti rendje.; énekeskönyvek; stb. Változó állapotban, több sérült. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3227332
20927
479
900
Books: Religion
Other collectibles
Valláslélektan. (Valláspsychológia). I-II. Összeáll.: Dr. Papp Tamás. Bp., 1993-1994, Pázmány Péter Római Katolikus Hittudományi Egyetem. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 1 000 1 200
3228426
20928
479
Books: Religion
Other collectibles
Tresánszky Vilmos: Pál apostol és a megszentelődés. Bp., (1938). Magvető Könyvkereskedés. Ragasztott papírkötésben, foltos lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3204881
20929
479
Books: Religion
Other collectibles
[A Szent Ferenc rend története II. kötet] Sessevalle, Fr. de:: Histoire generale de l'ordre de Saint François: II. Le Moyen-Age (1209-1517) - Számozott példány (No. 146/1000) Editions de la Revue d'Histoire Franciscaine; 1937. 479p. Kiadói papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3204501
20930
479
Books: Religion
Other collectibles
Hirscher Ker. János: Elmélkedések az egyházi év vasárnapi leckéi (epistolái) fölött I-II. kötet Egybe kötve. Ford.: Lukácsék János. Pest, é.n.., Bartalits Imre, X+341p; II + 316p.Korabeli, aranyozott gerincű félvászon kötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3213873
20931
479
Books: Religion
Other collectibles
Lovik Sándor-Horváth Pál (szerk.): Hívők, egyházak ma Magyarországon. Bp., 1990, MTA Filozófiai Intézet. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035