Books: Religion

Number of items: 84

4 darab vallási témájú kiadvány, közte Kempis Tamás: Krisztus követése, Vikár György: Zákeus, stb.
20920.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
2,59
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Dr. Friedrich Schulze: Deutsche Bibeln vom ältesten Bibeldruck bis zur Lutherbibel. Leipzig, 1934, Bibliographisches Institut. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, egy kijáró táblával.
20921.

Available for bidding
400 HUF
1,04
1,14
Minimum bid:
400 HUF
400 500 600
Officia Propria In Festis SS. Patronorum Ad Usum Fratrum Minorum Provinciae S. Joannis a Capistrano in Hungaria. Vác, 1935, Kapisztrán-ny. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, foltos.
20922.

Available for bidding
400 HUF
1,04
1,14
Minimum bid:
400 HUF
400 500 600
Robert O. Lathman: A győztesek egyike. Aylward Gladys utja és harca. Saját feljegyzései után elmondja: - - -. Gépelt, egészvászon-kötésben, azonosítatlan fordító munkája, 4+93 p.
20923.

Available for bidding
1 000 HUF
2,59
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Ave Maria stella. Katholisches Gebetbuch für den öffentlichen Gottesdienst und den privatgebrauch. München, (1893.), A. Scholz. Német nyelven. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, díszes litografált címlappal, aranyozott lapélekkel.
20924.

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
20925.

Available for bidding
200 HUF
0,52
0,57
Minimum bid:
200 HUF
200 300 400
7 db vallási témájú könyv: Szent Lukács: Üdvözítőnknek, Jézus Krisztus urunknak élete.; A magyar evangélikus egyház istentiszteleti rendje.; énekeskönyvek; stb. Változó állapotban, több sérült.
20926.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Valláslélektan. (Valláspsychológia). I-II. Összeáll.: Dr. Papp Tamás. Bp., 1993-1994, Pázmány Péter Római Katolikus Hittudományi Egyetem. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20927.

Available for bidding
900 HUF
2,33
2,57
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
Tresánszky Vilmos: Pál apostol és a megszentelődés. Bp., (1938). Magvető Könyvkereskedés. Ragasztott papírkötésben, foltos lapokkal.
20928.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
[A Szent Ferenc rend története II. kötet]  Sessevalle, Fr. de:: Histoire generale de l'ordre de Saint François: II. Le Moyen-Age (1209-1517) - Számozott példány (No. 146/1000) Editions de la Revue d'Histoire Franciscaine; 1937. 479p. Kiadói papírkötésben
20929.

Available for bidding
1 000 HUF
2,59
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Hirscher Ker. János: Elmélkedések az egyházi év vasárnapi leckéi (epistolái) fölött I-II. kötet Egybe kötve. Ford.: Lukácsék János. Pest, é.n.., Bartalits Imre, X+341p; II + 316p.Korabeli, aranyozott gerincű félvászon kötésben
20930.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
20931.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF