[Frey Jácint (1914-1983)] P. Hyazinth [Frey] aus Mór O. F. M. Cap.: Die Beziehungen der kapuziner zu Ungarn bis zur Gründung des ersten Klosters 1595-1674. A szerző, Frey Jácint (1914-1983) által Vigassy Mihály (1947-2020) katolikus pap részére DEDIKÁLT példány! [Universitas Pontifica Gregoriana.] Bp., 1949, Der Kapuziner in Ungarn, [Kapucinus-ny.], XVI+248 p.+1 t. Német nyelven. Félvászon-kötésbe...
Sírvirágok. Elmélkedések és fohászok a gyászos kesergők vigasztalására. Istenben boldogult Göndöcs Benedek apát és lelkész hasonló című munkája után kiadja: Schmiedt Ferenc. Habsburg-Lotaringiai László főherceg emlékére. Bp., 1898, Mechitaristák Nyomdája. Kiadói egészvászon Gottermayer-kötés, színezett lapszélek, jó állapotban.
Nagy Balázs és Mattyasóvszky Kasszián: Vigilate et orate! vakációi jótanácsok papnövendékek számára. Pannonhalma, 1908. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, jó állapotban.
The Brown - Driver - Briggs Hebrew and English Lexicon. With and appendix containing the biblical Aramaic. Coded with the numbering system from Strong's Exhaustive Concordance of the Bible. Peabody,2020,Hendrickson Publishers. Kiadói kartonált papírkötés.
Maffei, [Pietro Antonio] Petrus Antonius: Exercitia spiritualia ad mentem et norman S. Ignatii [...] Agriae [Eger], 1785, Typis Episcopalibus, 414+(2) p.; 271+(3) p. Latin nyelven. Kartonált papírkötésben, viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Németh János: A katholikus egyház kultusza I. kötet Győr, 1887 . Surányi János. [4] 449 p.; Tartalom: Az istentiszteletről általában; A szent miseáldozat; A szentségek; A szent idők; A szentelmények. Korabeli, aranyozott gerincű, kissé kopott egészvászon kötésben. DEDIKÁLT példány!
Takács, Bernardini: Benedictini Pannonii carmina selecta. Recognovit ac adnotationibus illustravit Caesarius Vagács... Comaromii, 1866. Fratum Siegler. 290p. Korabeli aranyozott egészvászon kötésben, gerinc levált de a könyvben megvan Költeményeit, melyek közül több nyomtatásban is megjelent, Vagács Caesar gyűjtötte össze és adta ki ily czimmel: Bernardini Takács, benedictini Pannonii carmina sel...
Fr. BernardiusVan Loo: Introductio in Theologiam Dogmaticam e variis actoribus deprompta cura et studio. Fr. Bernardi Van Loo. Romae, 1859, Monaldi, VI+2+200 p. Latin nyelven. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
Die Leiden seiner Heiligkeit des Pabst Pius VII. und seine Befreyung aus der französischen Gewalt: Aus authentischen Quellen geschöpft. Preßburg, 1816, Simon Peter Weber und Sohn, 60 p. Német nyelven. Papírkötés, sérült gerinccel.