Books: Religion

Number of items: 97

20883.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
[Hacker, Franz Xaver] Seeburg, [Franz von] Ferencz: Egyiptomi József. A mi kedves Üdvözitőnk Jézus Krisztusnak megragadó előképe. Ifju és öregnek elbeszéli - -.A szinnyomatokat Madjera Károly és Peszler Ernő képei után fára metszette Knöfler Henrik. Bp., 1896., Szent István-Társulat, (Athenaeum-ny.), 28 p.+12 (színes fametszetek) t. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, egy lapon szakadással.
20884.

[Hacker, Franz Xaver] Seeburg, [Franz von] Ferencz: Egyiptomi József. A mi kedves Üdvözitőnk Jézus Krisztusnak megragadó előképe. Ifju és öregnek elbeszéli - -.A szinnyomatokat Madjera Károly és Peszler Ernő képei után fára metszette Knöfler Henrik. Bp., 1896., Szent István-Társulat, (Athenaeum-ny.), 28 p.+12 (színes fametszetek) t. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, egy lapo...

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Asemani's Gospel. Codex Vaticanus Slavicus 3 Glagoliticus. Old-Bulgarian glagolitic monument from the Xth century. Fakszimile és művészettörténeti tanulmány. Szofia, 1981, Science and Art Publishing House. Bolgár nyelven. Kiadói műbőr-kötések, a "kisebb" kötet kiadói tokban, egy kötet hiánnyal, 28x20 cm, 20x14 cm.
20885.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Tóth Kálmán:  Az evangéliumok látszólagos ellentmondásai. Biblikus-apologétikus tanulmány. Budapest, 1934. Szent István-Társulat (Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt.) 168 + [2] p. Egyetlen kiadás. Tóth Kálmán római katolikus teológus, az esztergomi Szeminárium tanárának hitvédő irata a négy evangélium szöveghelyeinek összevetése alapján oszlatja el a katolikus-keresztény hitelvek látszólagos ellentmondásait. Kötetünk címoldalán, első két és utolsó két levelének szélein apró, halvány foltosság, egyes levelek szélein apró töredezettség. Fűzve, sérült gerincű, enyhén foltos kiadói borítóban.
20886.

Tóth Kálmán: Az evangéliumok látszólagos ellentmondásai. Biblikus-apologétikus tanulmány. Budapest, 1934. Szent István-Társulat (Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt.) 168 + [2] p. Egyetlen kiadás. Tóth Kálmán római katolikus teológus, az esztergomi Szeminárium tanárának hitvédő irata a négy evangélium szöveghelyeinek összevetése alapján oszlatja el a katolikus-keresztény hitelvek látszólagos ellen...

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
[Füssy Tamás]: VII. Pius pápasága. I-II. rész egybekötve. Házi könyvtár XXIII-XXIV. kötet. Bp., 1876, Szent István-Társulat, 4+XVI+430;+XVI+442 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az elülső táblán kis sérüléssel, kis hiánnyal.
20887.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
20888.

Available for bidding
900 HUF
2,33
2,57
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
[Divald Kornél] Tarczai György: Az Árpádház szentjei. Serédi Jusztinián előszavával. Bp. 1930, Szent-István Társulat, 4+168+4 p. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, gerincnél szakadt, kopott borítóval.
20889.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Dr. Müller Ernő: Katholikus erkölcstan. II. kötet. Fordította: A veszprémi növendékpapság Pázmányköre. Bp., 1877, Rudnyánszky. Bordázott gerincű félbőr kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
20890.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Schematismus Venerailis cleri archidocesis Strigoniensis 1940. Bp., 1940. Szt István. 360p. Kiadói papírborítóval
20891.

Available for bidding
500 HUF
1,30
1,43
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
20892.

Available for bidding
400 HUF
1,04
1,14
Minimum bid:
400 HUF
400 500 600
Vanyó Tihamér: Az egyháztörténész szemhatára. Különlenyomat. Pannonhalma, 1943, (Stephaneum-ny.), 47+1 p. Kiadói papírkötés.
20893.

Available for bidding
400 HUF
1,04
1,14
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
20894.

Available for bidding
400 HUF
1,04
1,14
Minimum bid:
400 HUF
400 500 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF