Nedeczky Gáspár: Vasár- s ünnepnapi egyházi beszédek. Pest, 1860, Gyurián József, 6+362 p. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlap és az első két lap kijár, régi intézményi bélyegzésekkel, foxing foltos lapokkal, autográf bejegyzéssel a címlapon: "Tóvári Pelikán Krizsó ... ...pap használatára 1891 maj." Pelikán Ferenc Krizsó (1867-1910) ferences pap, hittanár.
[Hacker, Franz Xaver] Seeburg, [Franz von] Ferencz: Egyiptomi József. A mi kedves Üdvözitőnk Jézus Krisztusnak megragadó előképe. Ifju és öregnek elbeszéli - -.A szinnyomatokat Madjera Károly és Peszler Ernő képei után fára metszette Knöfler Henrik. Bp., 1896., Szent István-Társulat, (Athenaeum-ny.), 28 p.+12 (színes fametszetek) t. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, egy lapo...
Asemani's Gospel. Codex Vaticanus Slavicus 3 Glagoliticus. Old-Bulgarian glagolitic monument from the Xth century. Fakszimile és művészettörténeti tanulmány. Szofia, 1981, Science and Art Publishing House. Bolgár nyelven. Kiadói műbőr-kötések, a "kisebb" kötet kiadói tokban, egy kötet hiánnyal, 28x20 cm, 20x14 cm.
Tóth Kálmán: Az evangéliumok látszólagos ellentmondásai. Biblikus-apologétikus tanulmány. Budapest, 1934. Szent István-Társulat (Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt.) 168 + [2] p. Egyetlen kiadás. Tóth Kálmán római katolikus teológus, az esztergomi Szeminárium tanárának hitvédő irata a négy evangélium szöveghelyeinek összevetése alapján oszlatja el a katolikus-keresztény hitelvek látszólagos ellen...
[Füssy Tamás]: VII. Pius pápasága. I-II. rész egybekötve. Házi könyvtár XXIII-XXIV. kötet. Bp., 1876, Szent István-Társulat, 4+XVI+430;+XVI+442 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az elülső táblán kis sérüléssel, kis hiánnyal.
1940 Schematismus Venerabilis Cleri Archidioecesis Strigoniensis pro anno reparatae salutis bissextili 1940. Bp., (1940), Typis Societatis Sancti Stephani. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.