Books: Sci-fi, fantasy, and role-playing-game books

Number of items: 11

Isaac Asimov: Encyclopedia Galactica 1-10. kötet: 1-5. kötet: Asimov teljes Alapítvány - Birodalom - Robot univerzuma. 6-10.kötet: Asimov teljes science fiction univerzuma. Szeged, 2002-2012., Szukits. Kiadói kartonált papírkötések, jó állapotban.
21120.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
120 000 HUF
310,88
342,86
Minimum bid:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Ian Livingstone: A gyíkkirály szigete. Kaland - Játék - Kockázat. Ford.: Varsányi Mária. hn., 1989., Rakéta Könyvek. Kiadói papírkötés. + Steve Jackson - Ian Livingstone: A skorpiók mocsara. Kaland - Játék - Kockázat. Ford.: Varsányi Mária. hn., 1989., Rakéta Könyvek. Kiadói papírkötés.
21121.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Steve Jackson: Találkozás F.E.A.R.-rel (Fantázia Harcos). Bp., 1993, Új Vénusz. Kiadói papírkötésben, kitöltetlen kalandlappal! Az 1980-as évek végén indult Kaland, játék, kockázat sorozat "folytatása".
21122.

Available for bidding
3 800 HUF
9,84
10,86
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Hal. G. Rogers: A halálsugár. 1-5. füzet. Bp., Magyarország Napilap,(Athenaeum-ny.), Szakadozott, kissé sérült kiadói papírborítókban.
21123.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
1985 Analog "H" 6. szám. 1985. április. Science Fiction Magazin. Szerk.: Győri János. Móricz Zsigmond Gimnázium KISZ szervezetének lapja, 22 p.
21124.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Losonczy Zoltán: Őfensége és a szerelem. Bp.,én.,Palladis. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos, kopott borítóval, a borító részben elvált a könyvtesttől.
21125.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
C. E. Scoggins: A vágyak tava. Ford.: Waldberg Vera. Bp.,én.,Palladis. Kiadói kopott papírkörtés, restaurált, javított papír védőborítóban.
21126.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Tolnai Regénytára 7 kötete: Gogoly: A szellemkirály, Szini Gyula: A bűbájos, Tábori Kornél: Pesti spiritiszták, Anton Csehov: A lidérc, Honoré de Balzac: Sarrasine. Vécsey Leó: Az életcirkusz. Bp., Tolnai. Kiadói papírkötés, változó állapotban, egy kötése elvált a borítótól.
21127.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Stephen J. Wolff: Hauma. Kalandos regény a perzsa titkok rejtelmes világából. Magyarság Könyve 2. 1927. október. Bp., 1927., Magyarság. Kiadói papírkötés.
21128.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
J. K. Rowling: Harry Potter and the Chamber of Secrets. 2000, Scholastic, papírkötés, angol nyelven, kopással.
21129.

Available for bidding
900 HUF
2,33
2,57
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
21130.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF