Király Dezső: A korszerű gimnasztika és játék kézikönyve. 42 óratervvel. Bp., 1941. Szeged Városi Nyomda. DEDIKÁLT. 183 + (2)p. Kiadói aranyozott vászonkötésben
Márki István: Sakk-abc. Vezérfonal a sakkjáték megtanulásához. Sajtó alá rendezte Schuster Zsigmond. Budapest, [1942]. Magyar Könyvkiadó (Arany János ny.) 92 + [4] p. Márki István (1842-1885) törvényszéki bíró, sakkozó, az első jelentős magyar sakk-szakkönyv szerzője (1872). Hagyatékban maradt, bevezető jellegű tankönyve a szerkesztő frissebb példáival és új feladványaival kiegészítve jelent meg,...
Hetyei László Brazil-magyar futballcsaták Aposztróf Kiadó, 2007. Kiadói kartonált papírkötésben A könyv lapjain ismert, valamint kevésbé ismert játékosok és események révén elevenednek fel a brazil-magyar közös futballtörténelem hetvenöt évének eseményei. Első alkalommal 1929-ben Rio de Janeiróban, utoljára 2004-ben a Puskás Ferenc Stadionban mérték össze tudásukat a két ország labdarúgói. Pelé, ...
Nemes István, Dr.: A korcsolyázás művészete. Táncok a jégen a szabadon választott gyakorlatok technikája és esztétikája. DEDIKÁLT! Bp., 1934, Általános Nyomda. Kiadói papírkötés széteső állapotban.
Holger Preuss: Az olimpiai játékok gazdasági háttere. Az 1972-2008. évi olimpiai játékok összehasonlítása. Bp, é.n., Sanoma Budapest Kiadói Zrt. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.
Marczinka Zoltán: Kézilabdázás. Egy átfogó tanulmány a játékról. Bp., 1994, Trio Budapest Kiadó. Számos fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Both József: A futball egy nagy játék. I. kötet - Képzés. Az edző, a játékos és az edzés. Bp.-Herminamező, 1999, Both és Társa Bt. Kiadói kartonált papírkötés.