https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 47

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Szalay Balázs: Dakar Rally - Magyar szemmel - 10 év a Dakaron. 2005, Első Sportmenedzser Iroda Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19366.

Szalay Balázs: Dakar Rally - Magyar szemmel - 10 év a Dakaron. 2005, Első Sportmenedzser Iroda Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Rejtő László: Az Aranycsapat és árnyai. Bp., 1966, Sport. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
1
19367.

Rejtő László: Az Aranycsapat és árnyai. Bp., 1966, Sport. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Magyarok az olimpiai játékokon 1896-2004. Athéntól Athénig. Főszerk.: Aján Tamás. Bp., 2004, Magyar Olimpiai Bizottság. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 számozott példányban; ez a példány számozatlan.
1
19368.

Magyarok az olimpiai játékokon 1896-2004. Athéntól Athénig. Főszerk.: Aján Tamás. Bp., 2004, Magyar Olimpiai Bizottság. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 számozott példányban; ez a példány számozatlan.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
100 éves a Magyar Labdarúgó Szövetség. 1901-2000. Főszerk.: Thaly Zoltán. Bp., 2000, Magyar Labdarúgó Szövetség - Szókincs Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19369.

100 éves a Magyar Labdarúgó Szövetség. 1901-2000. Főszerk.: Thaly Zoltán. Bp., 2000, Magyar Labdarúgó Szövetség - Szókincs Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
The Hungarian Olympic Team. Beijing 2008. Hungarian Olympic Committee. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
19370.

The Hungarian Olympic Team. Beijing 2008. Hungarian Olympic Committee. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Granek István: Kajakozás-kenuzás, Bp., 1966, Sport, 141p.., Egészvászon-kötés papír védőborítóban, a védőborító szakadások
1
19371.

Granek István: Kajakozás-kenuzás, Bp., 1966, Sport, 141p.., Egészvászon-kötés papír védőborítóban, a védőborító szakadások

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Vegyes könyv tétel - Kőszeg szab. kir. megyei város és környékének ismertetője; Bükk; Mátra; Földrajz Budapest székesfőváros elemi népiskolái IV. osztálya számára. Kiadói kartonált és papírkötés, viseltes állapotban.
1
19372.

Vegyes könyv tétel - Kőszeg szab. kir. megyei város és környékének ismertetője; Bükk; Mátra; Földrajz Budapest székesfőváros elemi népiskolái IV. osztálya számára. Kiadói kartonált és papírkötés, viseltes állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Szepes Béla: Új sí 1x1 és magasiskola. Írta és rajzolta Szepes Béla. Budapest, 1941. Szerző (Stádium Sajtóvállalat Rt. ny.) 108 p. Egyetlen kiadás. Szepes Béla (1903-1986) síelő és gerelyhajító olimpikon, síoktató és sportkarikaturista, sportújságíró szakmunkáját oldalszámozáson belül szövegközti felvételek és saját rajzai illusztrálják. Az alapos sítechnikai szöveg után függelékként a megnagyobbodott ország erdéliy síterepeinek ismertetése. Az első nyomtatott oldalon szervezett síutak képes hirdetése, a címoldalon és az utolsó nyomtatott oldalon régi jegyzetek, az oldalakon enyhe vízfoltosság. Fűzve, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.
1
19373.

Szepes Béla: Új sí 1x1 és magasiskola. Írta és rajzolta Szepes Béla. Budapest, 1941. Szerző (Stádium Sajtóvállalat Rt. ny.) 108 p. Egyetlen kiadás. Szepes Béla (1903-1986) síelő és gerelyhajító olimpikon, síoktató és sportkarikaturista, sportújságíró szakmunkáját oldalszámozáson belül szövegközti felvételek és saját rajzai illusztrálják. Az alapos sítechnikai szöveg után függelékként a megnagyobbo...

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
600 HUF
1,55
EUR
,
1,71
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet előkészítése 1875-1896. Bp., 1929, Országos Testnevelési Tanács. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
1
19374.

Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet előkészítése 1875-1896. Bp., 1929, Országos Testnevelési Tanács. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
900 HUF
2,33
EUR
,
2,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
A vitorlázás alapismeretei. Vitorlás-lexikon. Bp., 1957, Sport. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen hiánnyal, foltos.
1
19375.

A vitorlázás alapismeretei. Vitorlás-lexikon. Bp., 1957, Sport. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen hiánnyal, foltos.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
500 HUF
1,30
EUR
,
1,43
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Donát Tamás: Veszprém megye olimpikonjai Athéntól Athénig. 2005, Donát Bt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
19376.

Donát Tamás: Veszprém megye olimpikonjai Athéntól Athénig. 2005, Donát Bt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
3,63
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment