Books: Technics

Number of items: 44

Angol-magyar repülésműszaki kifejezések gyűjteménye. Összeáll.: Szentesi Csaba. Bp., 1990., Légiforgalmi és Repülőtéri Igazgatóság Repülésoktatási Központ, 313 p. Kiadói spirál-kötés. Megjelent 500 példányban.
20720.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
38,86
42,86
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jalsoviczky Géza: A stabil-gőzgépek szerkezete és kezelése. Stabil-gőzgépkezelői tanfolyamok, felső ipariskolai növendékek, valamint gőzgépkezelők és gőzgéptulajdonosok számára. Bp., 1910, "Pátria", XII+695+1+3+1 p.+XVII t. 3., bővített kiadás. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói festett egészvászon kötésben, jó állapotban
20721.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Király Kálmán: Városi utak tervezése, építése és fenntartása. Előszóval ellátta: Fock Ede. Bp.,1918., Budapest Főváros Házinyomdája, 1 t.+4+342+5 p.+4 kihajtható tábla. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötésben, Gottermayer N.-féle kötésben
20722.

Available for bidding
4 400 HUF
11,40
12,57
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Villányi Jenő: Vasesztergályos kézikönyv. Szeged, 1943., Corviny-ny.,119+5 p. Ötödik javított és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
20723.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
B-62 aratócséplőgép kezelési, karbantartási utasítása és pótalkatrész jegyzéke. hn., 1962, EMAG, 218+6 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban.
20724.

Available for bidding
4 800 HUF
12,44
13,71
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Maertens György: A ,,Rába" gépkocsigyártás története. A Közlekedési Múzeum Közleményei 5. Bp., 1980, Közlekedési Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
20725.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Cipőipari zsebkönyv. Szerk.: Nemes Tibor. Műszaki Zsebkönyvek. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, néhány kissé sérült, foltos lappal. Megjelent 600 példányban.
20726.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
20727.

Available for bidding
800 HUF
2,07
2,29
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Tamás György: Polski Fiat 126p. Hogyan tovább? Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval.
20728.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Hossó István - Tóth Endre: Vízelőkészítés, vízgazdálkodás. Felsőfokú Energetikus Tanfolyam. Bp., 1977, Magyar Elektrotechnikai Egyesület. Kiadói papírkötés, hiányzó gerinccel, különvált elülső borítóval. Megjelent 1000 példányban.
20729.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Trabant 601 javítási segédkönyv. Bp., 1981, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés.
20730.

Available for bidding
3 800 HUF
9,84
10,86
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
A magyar repülés útja a felszabadulástól napjainkig. Bp., 1952, Magyar Repülő Szövetség, 201+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott, részben fakult borítóval.
20731.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF