Books: Travelling, Local History Number of items: 290
3249378
19109
479
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Kós Károly: Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 88 p.+60 t. Kós Károly egészoldalas, eredeti linómetszeteivel. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés. + Kós Károly: Kalotaszeg. Kolozsvár, [1939], Erdélyi Szépmíves Céh, 278 p. Kós Károly szövegközi és egészoldalas linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-köt... {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3242036
19110
479
Other collectibles
Bíró Katalin (szerk.) Dunakavics (Frankl Aliona fotóival) Tiara Rt., 2010 82p. . Kiadói kartonált papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3242949
19111
479
Other collectibles
Vielgeliebtes Österreich Anläßlich des 1000 Jahr Jubiläums N.N. S' Print, 1993 Ausztriát bemutató dekoratív album Gazdag képanyaggal. 350p. Kiadói kartonált papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3250595
19112
479
Other collectibles
Rosaalba Graglia: Írország. A világ legszebb helyei. Ford.: Lázár Júlia. Bp., én., Gabo. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, foltos. Kovács Gáborján: Az Ír-sziget. Cartographia Útikönyvek. Bp., 2004., Cartographia. Kiadói papírkötés.; Írország. Ford.: Kornya István. Marco Polo. Bp., 2004., Corvina. Kiadói papírkötés.; {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3253219
19113
479
Other collectibles
Lazistan, Eugen: Bratislava. 1965, Vydavatelstvo Osveta. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3253179
19114
479
Other collectibles
Zsámboki László (szerk.): 50 éve Miskolcon. Fejezetek a Miskolci Egyetem történetéből. Miskolc, 1999, Miskolci Egyetem. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 2000 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3248009
19115
479
Other collectibles
Balla Antal, Balla Sándor, Dr. Berencei Rezső, Dr. Domokos Györgyné, Szilágyi Péter: Magyarország az űrből. Bp., 1982, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kopott kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3250019
19116
479
Other collectibles
Sódor Alajos és Zádor Mihály: Budapest műemlékei. Bp., 1955., Társadalom- és Természettudományi Ismeretterjesztő Társulat, 28 p.+XVI t. + 2 (kihajtható térképek) t. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3250211
19117
479
Other collectibles
Franz Martin: Die Salzburger Residenz. Österreichische Künstbücher 20. Augsburg, 1928., Benno Filser, 24+4 p.+8 t. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3250092
19118
479
Other collectibles
Nyakas Miklós: A hajdúkerület társadalmi küzdelmei a XVIII. század végétől és a polgári átalakulásunk kérdése. Különlenyomat. Hajdúböszörmény, 1973, Hajdúsági Múzeum, 77-96 p. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3250199
19119
479
Other collectibles
Budapest és elővárosainak utcajegyzéke. A térkép melléklete. Bp.,1941.,M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Kiadói illusztrált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3248020
19120
479
Other collectibles
Gregory K. W. - Raven C. H.: Gorillák nyomában. Ford.: Szent-Ivány József. Bp., 1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, kissé kopott egészvászon kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035