Római útikalauz. A magyar közönség számára, számos képpel, tervrajzzal, és Róma színes térképével. Bp., 1925, Pallas. Nagyméretű, kihajtható térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, foltos, a gerincen hiánnyal.
Magyarország Megyei Kézikönyvei 20.: Borsod-Abaúj-Zemplén megye kézikönyve. I-II. köt. [Hatvan], 1998, Ceba Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, a lapélekre tollal a megye nevét írták, régi intézményi bélyegzésekkel.
Szalai Béla: Magyar várak, városok, falvak metszeteken 1515-1800. I. kötet. A mai Magyarország. Bp., 2001. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Régi képek. Békési emlékek. Mezőberény, 2005, Kisváros, 100 p. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, rajta régi békési emberek, életképek, helyszínek fotóival. Kiadói papírkötés.
A Nagy Somlai hegység közös rendszabályai. Pápa, 1866, Reform. Főtanoda, 18 p. Reprint kiadás! Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, a címlap belső oldalán 1985-ös ajándékozási bejegyzéssel (Weibl Elemér részére). Ritka!
Sopron szab. kir. város közkönyvtárának összesített könyvjegyzéke. I. kötet. Magyarnyelvű munkák. Összeáll. Kund Aranka. Gesamtkatalog der öffentlichen Bücherei der kgl. Freistadt Sopron. I. Band. II. Teil: Werke in deutscher Sprache. Zusammengestellt von Stefan Radó. Sopron, 1932, Székely és Társa, VII+383+1 p. Korabeli reklámokkal rendkívül gazdagon illusztrált. Magyar és német nyelven. Kiadói f...
Krompecher György: A városi főterek kialakulása. Tanulmány a középkori olasz városépítés fejlődéstörténetéből. Bp., 1940, Eggenberger. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.